Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

EFD, světový lídr v oblasti dávkovacích systémů představil nové inovativní zařízení pro další zvýšení přesnosti a rychlosti EFD dávkovacích ventilů, nazvané BackPack™ aktuátor. Nový aktuátor zvyšuje rychlost a přesnost dávkovacích ventilů. Rychlost ventilů BackPack je vyšší 2–3×, tím umožňuje vyrobit více produktů v kratším čase.

Rychlejší ovládání ventilů umožňuje nanášet podstatně menší dávky materiálů, stále více požadované v moderních přístrojích jako jsou zdravotnická zařízení nebo přenosná elektronika.
Pokročilá miniaturní technologie solenoidu – inovativní BackPack, montuje solenoid užívaný pro otevírání ventilu přímo na tělo ventilu. To umožňuje dosáhnout velmi krátkých aktivačních časů v rozsahu 5–6 milisekund a dávkovat až 800 cyklů za minutu. Pro porovnání: čas pro otevření standardního ventilu je 15 milisekund a dosahuje tak 400 cyklů za minutu.

Tisíce výrobců po celém světě používá dávkovací systémy Nordson EFD na svých automatických linkách pro nanášení přesného a konsistentního množství lepidel, maziv a dalších montážních kapalin. Největší užitek přináší BackPack™ převážně do aplikací v přírodních vědách, elektrotechnickém a automobilovém průmyslu.

EFD, Inc. je plně vlastněnou pobočkou společnosti Nordson. Od roku 1963 EFD vyvíjí a vyrábí přesná dávkovací zařízení pro aplikaci řízených množství lepidel, těsnicích prostředků, maziv a jiných montážních kapalin, používaných téměř ve všech výrobních procesech. Produkty EFD jsou dostupné prostřednictvím celosvětové sítě, působící ve 32 zemích.

www.nordsonefd.com/backpack
 

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..