Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

V tomto týdnu najdete na StreamTech.tv prezentační video studentského týmu CTU CarTech z pražského ČVUT, který se již podruhé zúčastnil mezinárodní soutěže studentských formulí na německém okruhu Hockenheim Ring. Šlo o klání 78 týmů z celého světa a jediný český zástupce, CTU CarTech, se umístil na výborném 18. místě.

Pro situace, kde je vysoký podíl snímačů a je potřeba zrychlit dobu montáže je určeno celoplastové provedení rychloupínacího konektoru MQ12 firmy Murrelektronik, které přináší znatelnou časovou úsporu při montáži jak na straně snímačů, tak na straně slučovačů oproti standardnímu provedení šroubovacích konektorů M12.

A nakonec se bobavte u videa společnosti Kimberly Clark Professional,  která je více než 135 let věrná inovaci a základním hodnotám firmy, tedy kvalitě, službám a slušnému obchodování. Zastupuje uznávané a vysoce hodnocené značky můžete najít na pracovištích a umývárnách ve více než 150 zemích světa. Patří mezi ně: KLEENEX®, SCOTT®, KIMCARE*, WYPALL*, KLEENGUARD* a KIMTECH*. 

 

 

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..