Google překladač: English Deutsch

METTLER TOLEDO uvádí na trh nové základní řady titrátorů. Řada obsahuje 3 přístroje, DL15, jednoduchý titrátor do koncového bodu a dva titrátory do bodu ekvivalence, DL22F&B and DL28. Titrátor DL22 Food & Beverage Analyzer je první provozně zaměřený přístroj METTLER TOLEDO, který byl speciálně navržen pro průmysl výroby potravin a nápojů. Tyto přístroje se snadno používají a jsou ideální pro všechny úrovně obsluhy, protože vyžadují minimální náklady na zaškolení. Mohou být nastaveny velice rychle stlačením pouze několika tlačítek.

titrace_1.jpg

Všeobecně známá koncepce rychlého přístupu pomocí programových kláves urychluje rutinní práci, klávesnice podobná klávesnici mobilního telefonu umožňuje alfanumerické zadání během několika sekund a předdefinované vzorce nahrazují ruční výpočty, takže se snižuje nebezpečí vzniku chyb. Byrety pro titrační činidla lze vyměnit jednou rukou a jsou dostupné ve 4 různých velikostech. Přístroj tak získává velikou výhodu, protože je vždy připraven pro různé aplikace bez časově náročného přizpůsobování přístroje. Koncepce předdefinovaných parametrů je základní filozofií nových titrátorů základní řady. Jediné, co musíte udělat pro optimalizaci analýzy je zvolit si jednu ze 3 předddefinovaných sad parametrů.Titrátor DL15 - DL15 je ideální pro všechny oblasti průmyslu, kde se využívá titrace do koncového bodu nebo měření pH. Nejčastěji se DL15 používá pro stanovení obsahu kyselin a zásad (acidita a alkalita).

DL22 Food & Beverage Analyzer - DL22 Food & Beverage Analyzer je specializovaný titrátor pro průmysl výroby potravin a nápojů. Obsahuje metody s předdefinovanými parametry, které se nejčastěji využívají v tomto průmyslu, takže jejich použvání je velice snadné.

Titrátor DL28 - DL28 je kompaktní titrátor pro titrace do koncového bodu nebo do bodu ekvivalence pro potravinářský a chemický průmysl a vodárenství. Obsahuje celou řadu metod používaných v této oblasti. DL28 navíc nabízí možnost další optimalizace sady parametrů pro další vyladění analýzy.
www.mt.com

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..