Google překladač: English Deutsch

op1_1.jpgSpolečnost Siemens dodala pro významného evropského producenta dámské a pánské konfekce – OP Prostějov – nový komunikační systém HiPath. Moderní VoIP komunikační systém HiPath 3000 byl dodán a nainstalován do deseti lokalit společnosti (Prostějov – Sladkovského, Jeseník, Ostrava, Olomouc, Loštice, Brodek, Uherský Ostroh, Konice a Ivanovice na Hané). Řidícím systémem HiPath 4000 je vybavena centrála společnosti v Prostějově. Ten mimo jiné obsahuje software pro správu systému, tarifikaci a tři digitální GSM brány. Všechny tyto platformy zároveň fungují ve WAN síti OP Prostějov, která zabezpečuje přenos hlasu i dat. „Nasazení VoIP komunikačního řešení HiPath od společnosti Siemens nám díky své integrované funkci LCR (Least Cost Routing) přineslo značné snížení nákladů na volání, říká obchodní náměstek společnosti OP Prostějov Ing. Milivoj Žák.

„Nelze opominout ani další funkce tohoto IP systému, kterými jsou centralizace služeb, tj. jednotná správa celého komunikačního systému, tarifikace a využívání PIN kódů, dodává Žák.
„Důkazem úspěšně pokračující spolupráce našich firem je plánované propojení centrální lokality a jednotlivých prodejen OP Prostějov, ty budou zároveň vybaveny WiFi a IP telefony“, říká Jan Lerche, ředitel oblasti Privátních sítí společnosti Siemens.
www.siemens.cz, http://www.op-profashion.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..