Google překladač: English Deutsch
pro produktovou řadu HyPerformance

Společnost Hypertherm® oznámila doplnění stávající řady produktů skupiny HyPerformance® (HPR™) Plasma o nové spotřební materiály pro úkosové řezání při 130 A. To znamená, že uživatelé nyní mohou provádět úkosové řezání se systémy HPR130 a HPR260 při nižším výkonu.
Tyto nové spotřební materiály rozšíří stávající řadu spotřebních materiálů pro úkosové řezání
a umožní tak velmi kvalitní úkosové řezání tenkých plechů až do úhlu 45 stupňů. Spotřební materiály, využitelné pro řezání jak konstrukční, nízkouhlíkové tak i nerezové oceli, jsou součástí procesu zlepšování kvality řezání, konzistence řezání a celkové výkonnosti při současném snížení provozních nákladů.

„Čelíme silné poptávce po všech produktech HyPerformance,” řekl Dave LaPrade, vedoucí obchodního týmu mechanizovaných systémů Hypertherm. „Věříme, že doplnění stávající produktové řady spotřebních materiálů pro úkosové řezání o produkty určené pro řezání při 130 A bude přijato kladně na trhu, který tento krok očekává.“
Systémy HyPerformance Plasma od Hypertherm přináší jedinečnou kvalitu a konzistenci řezání tisícům uživatelů na celém světě. Zákazníci, kteří si chtějí objednat nové spotřební materiály pro úkosové řezání, by měli kontaktovat svého dodavatele výrobků firmy Hypertherm.
Hypertherm navrhuje a vyrábí nejmodernější systémy pro termické řezání kovů, které se používají v řadě průmyslových odvětvích, jako např. lodní průmysl, výroba a opravy automobilů aj. Produktová řada zahrnuje ruční a mechanizované systémy a spotřební materiály pro řezání plazmou, stejně jako systémy CNC a zařízení pro automatickou regulaci výšky hořáku. Systémy Hypertherm si získaly důvěru díky rychlému a přesnému řezání a své spolehlivosti, čímž zajišťují vyšší produktivitu a ziskovost desítkám tisíc firem. Prestiž této americké společnosti v oblasti inovace řezání plazmovým obloukem sahá až do roku 1968, kdy společnost Hypertherm představila systém řezání plazmou s injektáží vody. Společnost, která je trvale označována za jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v Americe, má více než 800 zaměstnanců včetně regionálních poboček a partnerských zastoupení na celém světě. Evropské ústředí se nachází v Roosendaalu v Nizozemí.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news