Google překladač: English Deutsch

Společnost Hypertherm pod firemní značkou Centricut® vyvinula nové spotřební materiály pro dva systémy Kjellberg® HiFocus® –100 a 160i. Rozšíření sortimentu o tyto nové spotřební materiály ocení uživatelé, kteří vlastní systém HiFocus 100 nebo 160i, protože budou mít při objednávání spotřebního materiálu širší výběr.

Centricut_2.jpg

Celkem šest nových spotřebních materiálů – krytka vedení plynu, krytka trysky a ochranná krytka – se připojí k dalším spotřebním materiálům pro systémy HiFocus, které byly uvedeny pod značkou Centricut během posledních dvou let.

Elektroda HiFocus s technologií SilverLine® od Centricut je součástí řady již zmiňovaných spotřebních materiálů. Technologie SilverLine využívá frikční přivaření pevného stříbrného hrotu na měděný podklad elektrody a vložení hafniové vložky do stříbrného hrotu. Tímto je vytvořeno pevné, kompaktní spojení s vynikajícími vlastnostmi tepelné vodivosti, které umožňuje používání elektrody i při vyšším úbytku hafnia, čímž se prodlužuje zásadně životnost tohoto druhu elektrody. Samozřejmostí je zajištění optimalizace nákladů a výkonu, neboť stříbro je použito pouze v té oblasti elektrody, kde je to přínosné.

Rozsáhlé zkoušky prokázaly, že technologie Centricut přináší výkonnost, která je srovnatelná nebo lepší než u produktů výrobce originálních zařízení, a to při nižších provozních nákladech.

„Přidáním těchto šesti nových spotřebních materiálů dochází k završení projektu kompletní nabídky spotřebních materiálů pro systémy HiFocus“ uvedl Dean Lizotte, vedoucí týmu značky Centricut spadající pod Hypertherm. „Konečným výsledkem je to, že uživatelé systémů HiFocus mají nyní k dispozici kompletní řadu spotřebních materiálů značky Centricut."

Všechny výrobky značky Centricut jsou konstruovány a vyráběny podle přesných norem, které přináší uživatelům vyšší kvalitu a rychlost řezání. Nabídka Centricut zahrnuje bezplatnou technickou podporu a odeslání zboží ještě týž den.

Společnost Hypertherm je již od roku 1968 hlavním průmyslovým výrobcem zařízení a zároveň poskytovatelem servisních služeb v technologii plazmového obloukového řezání kovů. Prostřednictvím nepřetržitého vývoje a zaváděním inovativních trendů do výroby těchto zařízení bylo dosaženo značných pokroků v produktivitě a přesnosti řezání kovů – nejprve u plazmy, nyní i při laserovém řezání. Hypertherm si upevňuje a vylepšuje svou pozici celosvětového hlavního dodavatele vyspělé technologie termického řezání kovů. Hypertherm nabízí řešení pro širokou řadu potřeb průmyslového řezání kovů, a to jak ze své mateřské firmy v Hannoveru, ve státě New Hampshire, nebo i prostřednictvím svých dceřiných společností, prodejních míst a partnerů po celém světě.
www.hypertherm.com
www.centricut.com