Google překladač: English Deutsch

Jednodušší a kompaktnější instalace, větší rozsah, minimální netěsnosti a ještě větší přesnost regulace pro více aplikací a nové oblasti použití. To jsou jen některé z mnoha charakteristik, které může nabídnout nová generace směšovacích ventilů a pohonů. A nyní jsou k dispozici u velkoobchodníků po celé České republice Před jejich uvedením na trh byl obrovský zájem o novou generaci směšovacích ventilů a pohonů. Během vývoje hovořila společnost ESBE s instalačními techniky, partnerskými výrobci původních zařízení a velkoobchodníky z celé Evropy, aby zjistila jejich přání a požadavky.

Nižší spotřeba energie
Díky vlastnímu patentu z roku 2003 již měly naše směšovací ventily nízkou míru vnitřní netěsnosti. Míra netěsnosti byla v podstatě tak nízká, že naše řada ventilů byla nominována na cenu „Nejlepší vytápěcí výrobek roku“. Nyní jsme uspěli v ještě větším omezení netěsnosti. Od 0,1 do 0,05 % průtoku. A to při dvojnásobném tlaku, tj. 100 kPa (1,0 bar). V případě, že ventil pracuje v odchylovacím režimu, je netěsnost ještě nižší: 0,02 %. Vysoká přesnost regulace Když instalační technik seřizuje směšovací ventil, potřebuje co nejkratší prodlevu a zároveň vysoký stupeň přesnosti Od zavřené do otevřené polohy ventilu. Naše nové ventily díky nové konstrukci a novému, zdokonalenému výrobnímu postupu využívají celý pracovní úhel ventilu. Stabilnější upevnění mezi ventilem a pohonem má za následek vyšší přesnost regulace. Příčinou zhoršeného nastavování je samozřejmě nestabilní upnutí, při kterém se pohybuje pohon. Pohon musí čelit i těm nejmenší pohybům. Výsledkem je nevyrovnané nastavování, které vede k omezení pohodlí a zvýšení spotřeby energie kvůli nadměrným odchylkám teploty a vytváření nadbytečného tepla.
Použitím čtyř upínacích bodů kolem vřetene mezi ventilem a pohonem - místo bodu jednoho - vznikla sestava s větší stabilitou a vyrovnanějším nastavováním.
http://www.esbe.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news