Google překladač: English Deutsch
NOVÝ OPTICKÝ SYSTÉM UIS2

OLYMPUS představuje nový optický systém UIS2, jehož hlavní částí je zbrusu nová sada objektivů. Objektivy jsou nejdůležitější částí mikroskopu a závisí na nich kvalita výsledného obrazu. Nikoli rám mikroskopu, ale dokonale korigované objektivy Vám zaručí, že uvidíte zřetelně a jasně to, co vidět potřebujete. Požadavky klinické praxe vyústily ve vývoj několika nových řad objektivů. Dalšími částmi nového optického systému jsou nové okuláry, tubusy a další komponenty optického systému mikroskopu, včetně nových fluorescenčních filtrů. Nová konstrukce objektivů, nové materiály a nové moderní technologie umožnily dosažení nejvyšší kvality optického systému.

olympus_1.jpg

HLAVNÍ VÝHODY NOVÝCH OBJEKTIVŮ UIS2
Nové objektivy obecně vynikají vyšší numerickou aperturou (N.A.) a z toho vyplývajícím vyšším rozlišením a delší pracovní vzdáleností (WD). Dokonalá korekce optických vad zaručuje ostrý a jasný obraz s věrným barevným podáním.
Všechny nové objektivy UIS2 jsou plně korigované na rovinnost obrazového pole (Plan). Obraz je ostrý v celém zorném poli. Objektivy třídy Achromat jsou plně nahrazeny novými objektivy třídy PlanAchromat bez navýšení cen.
Nové objektivy Super Apochromat mají plně korigovanou chromatickou aberaci až do IR oblasti. Jeden objektiv tak poskytuje vynikající zobrazení od UV až po IR oblast.

Nově vyvinutá skla spolu s novými vícenásobnými tenkými vrstvami typu Ultra Wideband (UW) vykazují podstatně sníženou autofluorescenci a významně zvýšený S/N poměr. To umožňuje pozorovat i velmi slabé fluorescenční signály.
Nové tenké vrstvy UW vykazují vysokou propustnost ve velmi širokém spektrálním pásmu, což zaručuje vynikající obraz při pozorování ve fluorescenci.
Nová konstrukce objektivů s pružinovým mechanismem vylučuje zatékání imerzního oleje do mechanismu.

Nová optická konstrukce objektivů UIS2 vede ke snížení počtu různých hranolů pro DIC zobrazení. Stejné DIC hranoly lze použít pro několik zvětšení.
Použitím nových bezolovnatých skel přispívá firma OLYMPUS k zachování lešího životního prostředí.
A to vše při zachování vynikajícího poměru cena/výkon.
www.olympus.cz

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news