Google překladač: English Deutsch

Zásadní zjednodušení stavby rodinného domu i významnou úsporu nákladů představuje projekt KM Beta – Dům. Společnost KM Beta a.s., nabízí v rámci tohoto jedinečného programu zájemcům nejprodávanější typové domy různých firem, jejichž projekty jsou již upraveny pro stavební materiály KM Beta, a to jak pro vápenopískový zdicí systém KMB SENDWIX a pálený cihelný systém HODOTHERM, tak pro střešní krytinu KM Beta. Zakoupením typového domu získává zákazník automaticky slevu 10% na projektovou dokumentaci a navíc dostane stavební materiál KM Beta za velmi výhodné ceny díky speciálním slevovým kuponům.

Stránky projektu nabízejí nejen podrobné informace o jednotlivých domech, ale také možnost nastavení tepelné izolace a tepelného odporu (normální dům, nízkoenergetický nebo pasivní) u vybraného domu při využití systému KMB SENDWIX a získání okamžitého výpočtu ceny zdicího systému.

Zájemci mohou vybírat z mnoha zajímavých typů domů od nejvýznamnějších firem působících na českém trhu.

Vyberou si tu milovníci klasických rodinných domků, ale i vyznavači moderního stylu. V detailu každé stavby najde návštěvník podrobné informace o vybraném domě, jeho zastavěné, obytné nebo třeba podlahové ploše a další podrobnosti. Volbou varianty tepelné izolace (pěnový polystyren, minerální izolace, lícová přizdívka) a nastavením tepelného odporu obvodových stěn (normální nebo nízkoenergetický či dokonce pasivní dům) získá konkrétní hodnotu tepelného odporu a zároveň orientační cenu hrubé stavby domu ze systému KMB SENDWIX. Detail domu také obsahuje půdorysy vybrané stavby a všechny čtyři pohledy z různých stran s možností zvětšení. Přesný objem materiálu potřebného pro daný dům (střešní krytiny i zdicích prvků) a přesnou cenu tohoto materiálu lze získat obratem po vyžádání od zástupců společnosti KM Beta a.s.