Google překladač: English Deutsch

Case Logic, jeden z největších poskytovatelů doplňků v oblasti businessu a životního stylu dnes představil novou řadu pouzder na digitální fotoaparáty, fotoaparáty řady SLR a další doplňky, které jsou nezbytné pro fotografování. Celkový design byl postaven na náročných požadavcích fotografů profesionálů i amatérů, nabídka obsahuje široké spektrum výrobků, které osloví téměř kohokoli. ŘadaPSL:Pouzdra na fotoaparáty ve sportovním stylu. Poly – Gucci exteriér a vnitřní podšívka z lycry zaručí ochranu celého přístroje, zejména pak velmi citlivých LCD čoček. Velmi ceněným prvkem je rovněž šňůrka na utahování, zabezpečující ochranu přístroje zejména při používání v exteriéru. Díky poutku na opasek či zakomponované karabinky lze pouzdra připevnit k páskům, batohům či ramenním popruhům.

image004.jpg

ŘadaSCB: Pokud se mezi fotografy najdou i milovníci módy, je tato řada pouzder určena právě jim. Stylové plátno kombinované s doplňky z kůže, rovněž tak solidní polstrování slouží k dokonalé ochraně přístroje. Designový potisk na horní části pouzdra dodává výrobkům osobitý styl. Unikátně zakomponovaná kapsa je určena na náhradní paměťové karty.Výborným doplňkem jsou dvojbarevné šňůrky, náhradní karabina a poutko na opasek, které mimo jiné umožňují různé způsoby nošení.
Řada SLRA je pokračováním nedávno představené řady SLR a velmi vhodně doplňuje řadu větších a objemnějších pouzder na fotoaparáty. Nová série produktů zahrnuje pouzdra na objektivy, stativy, paměťové karty či kapsu na láhev. Všechna pouzdra mohou být snadno připoutána k vypolstrovanému velikostně nastavitelnému pásku, batohu či ramennímu popruhu. Fotografové ocení zejména polstrování, voděodolnost a extra úložné prostory v horní části pouzder. Elastická oranžová šňůrka dodává batohům sportovní vzhled.
ŘadaECB: Barevná, nárazu odolná pouzdra jsou věnována především mladým fotografům. Fotoaparát a citlivé objektivy jsou chráněny díky interní podšívce z lycry. Elastické popruhy pak zaručí, že je přístroj vždy bezpečně umístěn, šňůrka na zápěstí, nabízena v různých barvách, dává možnost variabilního a originálního nošení.
www.caselogic.com