Google překladač: English Deutsch
- vysoká užitná hodnota a rychlý tisk

Společnost Epson® stále vyvíjí svou řadu business tiskáren a právě nyní uvádí na trh novou řadu AcuLaser C3900N, která je kompaktní, nabízí barevný tisk ve vysoké kvalitě a je ideální kombinací rychlosti a cenové dostupnosti. Černobílý i barevný tisk zvládá rychlostí až 30 stran za minutu, nabízí emulace jazyků PCL6 a PS3 a je vybavena integrovaným síťovým rozhraním. Řada AcuLaser C3900N vyhovuje potřebám středních pracovních skupin, kterým je určena, a přináší tak skvělou užitnou hodnotu za přijatelnou cenu.

Díky nízkým celkovým nákladům na vlastnictví (TCO) řady AcuLaser C3900N mohou firmy snížit své provozní náklady a další úspory mohou dosáhnout díky tonerovým kazetám s vysokou výtěžností a černým tonerovým kazetám, které přicházejí ve výhodném balení po dvou kusech, čímž lze optimalizovat náklady na tisk jedné strany.

Řada AcuLaser C3900N je dostatečně flexibilní a dokáže se přizpůsobit potřebám středně velkých firem a korporací, a navíc díky dvěma zdrojům papíru a volitelnému přídavnému zásobníku na 500 listů snadno zvládá rozsáhlé tiskové úlohy. U modelu DN je k dispozici také automatická duplexní jednotka pro oboustranný tisk. Aby tiskárna udržela krok s rostoucí firmou, lze nadále rozšiřovat kapacitu paměti (RAM) a pevného disku.

Řada AcuLaser C3900N je kompaktní a snadno ovladatelná, je opatřená velkým LCD displejem, a proto také snadno zapadne do každého kancelářského prostředí. Její integrace do IT prostředí je stejně snadná díky emulacím PLC6, PS3 a PDF1.7, pokročilým protokolům IPv6 a podpoře Gigabit Ethernetu. Podpora pokročilých protokolů IPSec/SSL zvyšuje úroveň zabezpečení citlivých materiálů.

Doporučená maloobchodní cena řady AcuLaser C3900N se pohybuje od 16.590,- Kč vč. DPH a je ji možné zakoupit od 1. prosince 2010.

Souhrn nejdůležitějších vlastností
· Tiskne barevně i černobíle rychlostí 30 stran za minutu
· Standardně se dodává se síťovým rozhraním
· Automatická duplexní jednotka u modelu DN
· Možnost rozšíření RAM, HDD a kapacity papíru
· Kompaktní design
· Snadná obsluha díky velkému LCD displeji
· Emulace PCL6, PS3, PDF1.7, protokoly IPV6 a Gigabit Ethernet
· Podpora IPSec/SSL
· Černé tonerové kazety v balení po 2 kusech

http://www.epson-europe.com/