Google překladač: English Deutsch

Novou kopírovací frézu GARANT se zaoblenými otočnými destičkami představuje skupina Hoffmann Group. Nová kopírovací fréza GARANT umožňuje od tohoto okamžiku zvýšení produktivity také při opracování slinutých karbidů. Bezvadná práce je zajištěna dokonce i při velkých konstrukčních délkách. Speciálně pro hlazení při výrobě nástrojů a forem nabízí Hoffmann Group kopírovací frézu své exkluzivní značky GARANT se zaoblenými otočnými destičkami. Základem vzniku nové frézy je pokus, docílit zvýšení výroby i při opracování slinutých karbidů.

garant_1.jpg

Fréza je k dostání s řezacím průměrem 8, 10, 12, 16, 20, jakož i 25 mm. Mimo krátké a dlouhé verze nabízí Hoffmann Group extra dlouhé provedení až do 215 mm celkové délky. To je možno použít pro náročné úlohy ve velkých hloubkách. Otočné destičky pracují skvěle v oceli, litině a tvrzených materiálech (48 - 67 HRC).

Kopírovací fréza disponuje válcovou stopkou, vhodnou k upnutí ve stahovací matici. Mimoto je nástroj možno použít s vnitřním chlazením.

Přínosem je přesnost při provozu a výmĕnĕ.

Velkou předností nástroje GARANT je jeho obzvláště vysoká oběžná přesnost ± 0,02 mm. K tomu se fréza vyznačuje velmi vysokou přesností při výměně: To znamená, že je upnutí otočné destičky konstruováno tak, aby nová řezací destička byla umístěna přesně stejně jako předchozí. Tím po výměně destičky odpadá nové vyrovnání celého nástroje nebo dodatečný zkušební chod. Mimoto zůstává i přes výměnu řezací destičky zachována stejná kvalita povrchu.

Precizně broušená zaoblená destička je konstruována jako dvoubřitá. Přesnost zaoblení je ± 0,015 mm. K dosažení přesného utahovacího momentu, nutného k upevnění otočné řezací destičky, nabízí Hoffmann Group ve svém sortimentu speciální momentový šroubovák GARANT.

http://www.hoffmann-gruppe.de