Google překladač: English Deutsch

Nová karbidová třída GC4225 pro obrábění oceli a inovované řezné nástroje pro obrábění oceli vydláždily cestu k obrovskému úspěchu firmy Sandvik Coromant na EMO 2005. EMO 2005 v Hannoveru, Německo, konaný ve dnech 14.9-21.9. potvrdil svoji roli nejvýznamějšího mezinárodního veletrhu pro průmysl zpracování kovů. Přes 160,000 návštěvníků z 82 různých zemí přišlo získat informace o všech nejnovějších trendech a dalších pokrocích ve strojírenském průmyslu, jak bylo prezentováno na stáncích 2000 vystavovatelů z 39 zemí.

sandvik_1.jpg

Firma Sandvik Coromant, vůdčí globální značka pro řezné nástroje, měla extrémně velkou návštěvnost na hlavním stánku na EMO v Hannoveru, hlavně díky velkému zájmu o ukázku víceúčelového obrábění. Společně s největšími výrobci strojů na světě jsme vyvýjeli nástroje a technologie tak abychom získali co největší efektivitu strojů pro víceúčelové obrábění.

Nový multifunkční nástroj CoroPlex MT, kombinující frézování a soustružení, společně s dvojitým nástrojem CoroPlex TT a mini revolverovou hlavou CoroPlex SL, přináší další možnosti pro nová řešení založených na flexibilitě v používání metod obrábění.

Ukázka zdůraznila, jak může redukovaný počet nástrojů a zkrácená doba pro výměnu nástrojů snížit návratnost investice do nákupu a vybavení nových strojů až na 20 měsíců.

Coromant Capto je nástrojový systém číslo jedna pro víceúčelové obrábění. Proto tedy prohlášení firmy Sandvik Coromant na EMO o aplikování ISO standardizace pro upínání Coromant Capto bylo oceněno velkým zájmem a pozorností. Potencionál snížení nákladů při standardizaci celého nástrojového systému přináší další hodnoty pro zákazníky.

Další horkou novinkou od firmy Sandvik Coromant bylo první představení nové karbidové třídy GC4225 - další generace vysoce výkonných břitvých destiček pro všeobecné sosutružení oceli. Tato nová třída P25 zvýší výkonnost obrábění v oblasti sosutružení oceli, přináší ještě širší uplatnění, vyšší produktivitu a spolehlivost.

V Programu na obrábění otvoru, kde hlavni roli v uspokojení zákazníků, hrají vrták Corodrill 880 a výstružník High Feed Reamer 830. Nástroje, které vyřešíi vaše úzká místa ve vrtacích operacích.

Na druhém stánku firmy Sandvik Coromant zaměřeném na Original Tooling Services (první vybavení strojů) přímo uprostřed mezi výrobci strojů jsme prezentovali, co vše se dá získat při investování do nových technologií a nástrojů přímo na začátku: už při prvotním výběru nového stroje.

http://www.coromant.sandvik.com

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news