Google překladač: English Deutsch

  • S výkonem 850 Wattů jsou nejvýkonnější vrtací kladiva ve své třídě
  • Disponují o 20 procent vyšší energií příklepu a jsou vybaveny o 50 Wattů výkonnějšími motory, než předchozí modely
  • První vrtací kladivo na světě se systémem upínání SDS-plus s aktivním systémem tlumení vibrací, který snižuje hladinu vibrací až o 30 %

Nejvýkonnější vrtací kladiva ve třídě do 2 kilogramů jsou nyní ještě lepší: firma Bosch nahrazuje modely vrtacích kladiv GBH 2-26 DFR a DRE Professional novou generací vrtacích kladiv. Budoucí modely GBH 2-28 DFV Professional a GBH 2-28 DV Professional nabízí výkon o 50 Wattů vyšší a o 20 % vyšší energii příklepu, než jejich předchůdci a zůstávají nejvýkonnějšími vrtacími kladivy ve své třídě. Současně se hladina vibrací snížila o téměř 30 %. To je možné díky systému aktivního tlumení vibrací, který byl u vrtacích kladiv se systémem upínání SDS-plus poprvé na světě zakomponován do těchto kladiv: zpětný oscilátor, který je umístěný ve skříni převodovky neustále neutralizuje setrvačné a dynamické síly, generované příklepových mechanismem kladiva a tím snižuje hladiny vibrací z 15 m/s2 na pouhých 11 m/s2. Díky tomu mohou nyní profesionální řemeslníci pracovat s tímto nářadím téměř dvakrát déle než předtím.

Vysoce výkonné nářadí pro všechny druhy dokončovacích prací a aplikací při dokončování vnitřního vybavení. Toto nářadí má energii příklepu 3,2 Joulů a nabízí ve své třídě nejvyšší výkon při vrtání a sekání. Vysekávání drážek a žlábkových kanálů je s nimi tak jednoduché, stejně jako sériové vrtání otvorů, například při lícování kabelů nebo při pokládání potrubí.

Oba stroje mají osvědčené a spolehlivé funkce, jako systém ovládání pro nepřetržitě proměnlivou rychlost otáček při zahájení vrtání, otočná destička s uhlíky (pro stejný výkon při pravém i levém chodu), otočnou dorážku při sekání, kulovou vývodku síťového kabelu proti zlomení kabelu a výměnné sklíčidlo SDS-plus. Můžete si zvolit mezi modelem s vyměnitelným sklíčidlem (DFV) a modelem s pevným sklíčidlem (DV).

Vrtací kladiva GBH 2-28 DFV Professional a GBH 2-28 DV Professional budou dostupná ve specializovaných maloobchodech od května 2011.
Vrtací kladivo GBH 2-28 DFV Professional je dostupné v přepravním systému L-Boxx za 8.190,- Kč.
Vrtací kladivo GBH 2-28 DV Professional je dostupné v přepravním systému L-Boxx za 6.990,- Kč.
Obě kladiva mají v rozsahu dodávky přídavnou rukojeť a hloubkový doraz.
Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.bosch.com

www.bosch.cz