Google překladač: English Deutsch

Vzhledem k tomu, že zákazníci firmy Festo se nacházejí ve více než 170 zemích světa a během jediného dne je expedováno na 28 000 výrobků, což představuje asi 70 tun, z nichž 75 % je doručeno během 24 hodin, je nakupování online cestou ke zjednodušení celé komunikace mezi zákazníkem a firmou, a také k dalšímu zkrácení dodacích lhůt.

IPK_03_05_SLT_1.jpg

Při současném velmi rychlém vývoji online nakupování, kdy se za poslední dva roky počet objednávek přes internet zdvojnásobil, nezůstává ani obchod společnosti Festo pozadu a nabízí ve svém internetovém obchodě stále více funkcí. Potřebná součástka je tak od zákazníka vzdálena již jen několik kliknutí myší. Na internetu si může vybrat z 23 000 produktů, a to buď podle obrázku, charakteristiky výrobku nebo přímo čísla součástky. Momentálně funguje na celém světě 24 Festo online obchodů, které velmi zjednodušují nákup a dodávku potřebného zboží. Všechny informace a údaje o výrobcích jsou řazeny v seznamech, které mohou být exportovány do jiných systémů (jako příklad uveďme Excel), a stejně tak mohou být i importovány z externích souborů.
Pomocí speciálního programu nazvaného „design software tool“ je možno sestavit a zobrazit simulaci pneumatického systému přesně podle parametrů vložených uživatelem. Nemůže se tedy stát, že by některý prvek nebyl kompatibilní s celým systémem. Před odesláním svého požadavku si může zákazník znovu zkontrolovat kompletní seznam objednaných prvků. Ten je následně přesunut do nákupního košíku. Výhodou nově zavedených funkcí je i možnost objednávku uložit a vrátit se k ní později. I po odeslání zůstává každá objednávka uložená v systému, tak aby uživatel mohl na základě předchozích objednávek jednoduše a pohodlně v budoucnu znovu vybírat a objednávat potřebné výrobky. I po odeslání závazné objednávky je stále možno sledovat aktuální stav celé zakázky, tedy zda čeká na odeslání nebo již byla expedována.
K tomu, aby mohly být dodávky uskutečněny do 24 hodin od jejich vzniku, slouží plně automatizovaný produkční a logistický systém v centru St. Ingbert-Rohrbach, které je se svými 2 000 zaměstnanci největším výrobním centrem společnosti Festo. Vyrábí se zde ročně 3,5 miliónů pneumatických a elektrických převodů, spolu s 5 milióny ventily a 6 milióny doplňkových komponent.
www.festo.cz

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news