Google překladač: English Deutsch

Společnost 4G Systems GmbH se sídlem v Hamburku představí na letošním ročníku výstavy 3GSM nejnovější generaci produktů s technologií HSDPA. Výstava 3GSM se uskuteční od 12. do 15. února v Barceloně a společnost 4G Systems GmbH bude vystavovat v hale 2, stánku 2G07. Bude představen nový HSDPA směrovač s rychlostí 3,6 Mbit/s, který je dostupný od 7. února. HSDPA XSPlug(R)P4, je velmi lehký a má krásný design. Zařízení z poslední generace HSDPA jsou rychlejší a výkonnější než jejich předchůdci. Jako jediný výrobce HSDPA mobilních terminálů v Německu překonala společnost další mezník pro operátory mobilních sítí.

image_produkte_XSPlugP3.jpg

Se zařízením HSDPA XSBox(R)R4v jste neustále v centru dění. Tento přístup k
vysokorychlostnímu internetu je zvláště vhodný pro malé týmy a rodiny, neboť může být současně používán u několika osobních počítačů nebo notebooků. Připojení přes WLAN nebo Ethernet (LAN) umožní zájemcům používat zařízení 4G XSBox(R)R4v snadno bez ohledu na typ operačního systému.
Jelikož není třeba instalovat žádný software, mohou pak uživatelé surfovat online okamžitě. Zařízení HSDPA XSBox(R)R4v má přenosovou rychlost srovnatelnou s DSL. "Na letošní výstavě CeBIT-Preview jsme získali ocenění ‘nejmodernější produkt roku 2007’, což je důkazem toho, že svoji práci děláme správně. Také jsme se na tiskové konferenci před výstavou CeBIT, které se zúčastnilo 400 novinářů, zařadili na druhé místo," řekl Jörg
Lehnich, viceprezident pro marketing & prodej společnosti 4G Systems GmbH. Přenosová rychlost 3,6 Mbit/s, přístup k internetu a další datové aplikace mobilních sítí dosahují rychlost, která je srovnatelná s rychlostí při stahování přes pevné linky připojené přes DSL. Ve vývoji je zařízení, které může dosahovat rychlosti až 7,2 Mbit/s.
Zařízení HSDPA XSPlug(R)P4 se vyznačuje perfektním designem, je malé a lehké. Jediným stisknutím tlačítka se uživatel okamžitě připojí a dostane se na internet prostřednictvím PC nebo notebooku rychle a snadno. Software, který je součástí balíčků pro Microsoft Windows 2000/XP/Vista a Apple Mac OS X 10.3 až 10.5, je nainstalován přímo z počítače a nevyžaduje CD-ROM.
Při cestování mají uživatelé všechno okamžitě při ruce. Mohou využívat takové funkce jako například odesílání a přijímání krátkých textových zpráv, zobrazování v reálném čase a přenos objemů, potvrzení intenzity a přístup k datům.
"Moderní design a funkce příjemné pro uživatele patří k dalším charakteristikám zařízení 4G HSDPA XSPlug(R)P4. Naši zákazníci souhlasí. Surfování na internetu s tímto zařízením je obrovská zábava," poznamenal Achim Schaller, výkonný ředitel společnosti 4G Systems GmbH.
Zařízení 4G XSJack(R)T2 je mobilní "telefonní krabička" a umožňuje extrémně vysokou úroveň flexibility a nezávislosti na připojení přes pevné linky v domácnostech. Výrobní portfolio společnosti bylo posíleno o další důležitý produkt. Zařízení XSJack(R)T2 může být uvedeno do provozu okamžitě po zakoupení.
Nové produkty eliminují dlouhé čekání (které se ještě prodlužuje při instalaci připojení přes pevné linky), a to dokonce i na takových místech, kde takové spojení není možné, jako například v rekreačních sídlech nebo na palubě lodi.
Zařízení XSJack(R)T2 spojuje pevné linky analogových telefonů s mobilními sítěmi GSM. Při používání tohoto zařízení mohou být využívány terminály a jejich příslušenství (např. faxy a telefonní záznamníky), aniž by se uživatel připravil o výhody GSM mobilních terminálů. Kromě toho nabízí zařízení XSJack(R)T2 telefonní spojení chráněné PINem, s příslušenstvím mobilních terminálů typu tried-and-tested, včetně integrovaného boxu.
"Díky zařízení XSJack(R)T2 si zákazníci mohou vybrat za atraktivních tarifů mobilních terminálů a nemusí dále platit vysoké poplatky za pevné linky a náklady na instalaci. Jde skutečně o přitažlivou alternativu k pevnému připojení," zdůraznil Achim Schaller.
Na základě různých standardů mobilních terminálů (zvláště HSDPA) vyvíjí společnost celou řadu zařízení a aplikací pro mobilní terminály. Nová řada zahrnuje kartové produkty pro notebooky a USB adaptéry pro stolní počítače. Díky vývoji a výrobě těchto produktů je společnost 4G Systems jednou z pěti poskytovatelů takových služeb ve světě. Co se týká výroby, zachovává věrnost Německu.
http://www.4g-systems.com