Google překladač: English Deutsch

Quantum Corp., celosvětový lídr na poli archivace dat, představuje novou rodinu diskových zařízení pro zálohování a obnovu určených pro středně velké podniky, pracovní skupiny a vzdálená pracoviště. Jsou koncipována tak, aby zajišťovala snadnou instalaci a integraci, vysokou spolehlivost a výkon a nízké náklady na uložení jednoho 1 GB. Nová DX3000 a 

DX5000_HDR_1.jpg

DX5000 disponují maximální pružností pro nejrůznější podniková prostředí, diferencovanou škálou funkčních rysů a širokým rozsahem kapacit a cenových úrovní, které budou vyhovovat prakticky libovolnému rozpočtu. Přidáním DX3000 a DX5000 k nedávno představeným zařízením DPM5500 na bázi aplikace DPM společnosti Microsoft (Data Protection Manager, tj. Správce ochrany dat) a nově oznámených rozšíření virtuálních páskových systémů podnikové třídy DX-Series, nabízí Quantum nejširší sadu diskových řešení pro zálohování a obnovu dat na trhu.

Dalším významným odlišovacím prvkem zařízení DX3000 a DX5000 je schopnost využívat technologie hardwarové komprimace, kterou společnost Quantum podala do patentového řízení. Uvedená technologie rozšiřuje použitelnou kapacitu zařízení a významně snižuje náklady na uložení 1 GB. Komprimace Optyon je výrazným technologickým úspěchem, který společnosti Quantum umožňuje dodávat svá zařízení s polovičními náklady na GB.

Srovnání relativních nákladů na uložení 1 GB u DX3000 a DX5000 s použitím komprimované kapacity s dalšími diskovými zařízeními je založeno na skutečnosti, že Quantum je jediným dodavatelem open-source systémů s virtuálními páskami, které disponují technologií hardwarové komprimace.

Zařízení DX3000 a DX5000 lze snadno instalovat do stávajících infrastruktur bez nákladného procesu restrukturalizace nebo přeškolování personálu. Jmenovaná zařízení zákazníkům poskytují širokou škálu implementačních možností, a to díky kompatibilitě s technologiemi iSCSI nebo Fibre Channel. Dále pak díky možnosti použití jako virtuální pásky nebo disku připojeného po ethernetovém nebo Fibre Channel rozhraní. Zařízení také disponuje funkčními rysy enterprise třídy, jako jsou zdvojené řadiče RAID, redundantní napájecí zdroje s možností výměny bez přerušení provozu, za provozu vyměnitelné diskové mechaniky a redundantní ventilátory, které zaručují vyšší dostupnost, než zákazníci od této třídy produktů očekávají.
Navíc jsou tato nová zařízení kompatibilní s populárními zálohovacími balíčky, včetně CA ArcServe, CommVault Galaxy, EMC Legato Networker, HP OpenView Data Protector, VERITAS Backup Exec nebo VERITAS Net Backup.
www.servodata.net