Google překladač: English Deutsch

Nejnovější verze vycházejí z předchozích úspěšných verzí a dále rozšiřují integrovanou ochranu před vznikajícími škodlivými webovými hrozbami jako je spyware. Využívají přitom nový výkonný antispywarový engine, zvyšují efektivitu antispamových nástrojů a jejich instalace a užívání jsou stejně snadné jako dříve. Poslední vydání Trend Micro™ Worry-Free Security for SMB bylo navrženo tak, aby bylo schopno čelit bezpečnostním problémům, s nimiž se potýkají malé organizace a prodejní partneři. Jde o specializovaný bezpečnostní produkt s jednorázovou instalací a provozem a proaktivní ochranou proti klasickému i nově nastupujícímu malwaru. Nová funkcionalita například v Client-Server Messaging Security 3.5 umožňuje zákazníkům chránit se před takovými webovými hrozbami, jako jsou spyware, rootkity, boty a phishing.

CSS3new-box600.jpg

Mezi další zlepšení patří i antispamové funkce výrazně zdokonalené díky využití pokročilé heuristiky a vyztužené rychlejšími aktualizacemi i nové serverové karanténní funkce.
Mezi stále oblíbené funkce, které systémům zůstaly z předchozích verzí, patří automatická ochrana proti rychle se šířícím hrozbám, řídicí panel pro sledování a správu bezpečnostních funkcí, obsáhlé možnosti vyhodnocování zranitelností a schopnost kontrolovat desktopy se zastaralými systémy Windows z jednoho centrálního místa.
„Podle našeho průzkumu zákaznických názorů si malé podniky uvědomují, že se webové hrozby vyvíjejí a jsou vysoce sofistikované a že bez specializovaných bezpečnostních expertů jsou mnohá bezpečnostní řešení pro potřeby takových podniků příliš složitá,“ řekl Steve Quane, generální manažer Trend Micro pro segment malých a středních podniků. „Pokud naši prodejní partneři mohou svým zákazníkům nabídnout speciální snadno instalovatelný produkt, dokáží maximalizovat výnos z tržeb a zároveň poskytovat rychlou a účinnou technickou podporu.“
Specializovaná integrovaná řešení, jakými jsou Worry-Free produkty od Trend Micro, lépe odpovídají potřebám malých organizací a znamenají komplexní a úspornou alternativu mnoha složitých a náročných řešení vzniklých přebalením nástrojů pro velké podniky, jaké se často na trhu pro menší firmy nabízejí.
„Worry-Free řešení Trend Micro umožňují malým podnikům ochránit jejich data a digitální majetek,“ dodal Quane. „Infekce škodlivými webovými hrozbami mohou mít výrazný dopad na produktivitu. Integrované řešení s automatizovanou ochranou může pomoci minimalizovat dobu, po kterou se podniky musí věnovat odstraňování škod způsobených takovými hrozbami. Zákazníkům umožňuje soustředit se na to nejdůležitější – další rozvoj jejich podnikání.“

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news