Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

1166605187617.jpgNové laptopy VAIO řady C jsou vybaveny spoustou funkcí a vyznačují se kombinací špičkových specifikací a inspirujícího designu, který odpovídá požadavkům dnešního digitálního životního stylu. Jsou k dostání v pěti speciálně navržených barvách, takže si můžete vybrat styl, který vám vyhovuje. Mezi barevnou škálou od jemné univerzální černé po svobodomyslnou růžovou, přírodní zelenou, čistou bílou nebo tuláckou šedou s nádechem žhavé mědi si můžete zvolit barvu, která vám vyhovuje.

Bezdrátové možnosti a prodloužená životnost baterie zaručují snadné připojení na cestách. Výkon laptopů řady C na vás jistě zapůsobí, ať je používáte v práci nebo na hraní her. Velikost obrazovky 13,3” umožňuje pohodlnou práci na neodkladných projektech nebo dlouhé sledování filmů na discích DVD.

Společnost Sony spojilasvé síly s týmem designérů ze společnosti Mandarina Duck, špičkovým evropským návrhářem zavazadel, aby vyrobili exkluzivní řadu brašen na laptopy. Senzační minimalistický styl společnosti Mandarina Duck, který doplňuje barvy nových notebooků řady C, činí z nových brašen moderní avšak velice praktické doplňky k novým notebookům VAIO.

Všechny výkonné funkce spolu s úžasně tenkým a lehkým designem znamenají, že notebooky VAIO řady C nabízejí výkonné a přesto elegantní řešení pro všechny vaše potřeby práce s počítačem.
www.sony.cz
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..