Google překladač: English Deutsch

Nordson EFD, společnost skupiny Nordson (Nasdaq: NDSN), bude v průběhu roku 2013 slavit své 50. výročí. Nordson EFD je přední světový výrobce v oboru přesného dávkování kapalin a systémů pro práci s kapalinami. Dávkovací zařízení Nordson EFD využívají tisíce výrobců po celém světě k nanášení kontrolovaných množství lepidel, maziv a dalších kapalin používaných při montáži celé řady výrobků: od malých zdravotnických prostředků přes mobilní telefony až po dopravní letadla.

efd obr2

„Tento rok završujeme 50 let usilovného vývoje inovačních technologií, které našim zákazníkům na celém světě pomáhají vyrábět jejich vlastní produkty lépe, rychleji a s větší ekonomickou efektivitou," prohlásil Ken Forden, viceprezident a generální ředitel společnosti Nordson EFD. „Nedávná vylepšení našich dávkovacích systémů PICO™ jsou dobrým příkladem naší orientace na pochopení a předvídání potřeb týkajících se práce s kapalinami ve společnostech a průmyslových oborech, pro něž pracujeme. U těchto dávkovacích systémů jsme více než ztrojnásobili jejich rychlost, takže mohou trvale pracovat rychlostí až 500 cyklů za sekundu a jsou tak nejrychlejšími piezoelektrickými ventily v oboru. To pomůže velkovýrobcům, kteří provozují své výrobní linky nepřetržitě, aby vyrobili více produktů za kratší dobu než kdy předtím."
Společnost EFD byla založena v roce 1963 a po letech stabilního růstu byla převzata společností Nordson Corporation. Nordson EFD se dnes těší celosvětové pověsti organizace orientované na zákazníky, s více než 600 zaměstnanci věnujícími se poskytování špičkových produktů, služeb a technické podpory zákazníkům ve více než 30 zemích.

www.nordsonefd.com

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news