Google překladač: English Deutsch

Protože je QASHQAI odolný, živý a důmyslně konstruovaný, snadno se pohybuje v městském prostředí. Větší světlá výška podvozku a volitelný pohon všech čtyř kol ALL-MODE 4 x 4 ® umožňují také pohyb mimo město. Všechny vozy QASHQAI jsou standardně vybaveny šesti airbagy. Aktivní opěrky hlavy u předních sedadel zajišťují další inteligentní ochranu, protože se posunují dopředu, čímž pomáhají snížit nebezpečí úrazu krční páteře v případě nárazu zezadu. QASHQAI je vybaven nejnovější generací systému ESP (Elektronický stabilizační program), který vás udrží ve správném směru.

gall-photo-main-qashqai-4.jpg

Pokud se vůz při zatáčení dostane do smyku, systém ESP dokáže nezávisle zabrzdit každé kolo a usnadnit práci s přidáváním plynu, která je nutná k opětovnému získání stability. Systém je tak nenápadný, že si ani neuvědomíte jeho činnost. Při jízdě v náročných podmínkách však zcela jistě oceníte jeho výhody.
Vůz QASHQAI je k dispozici ve třech verzích. Verze Acenta a Tekna staví na rozsáhlých možnostech verze Visia. Můžete si vybrat balení se speciálním vybavením, které nabízejí zvláštní funkce výjimečné hodnoty.
www.nissan.cz