Google překladač: English Deutsch
myNEWS

Softwarová společnost LOMAR INFO spol. s r.o., vyvíjející podnikový informační systém myWAC, nově zvolila jako nástroj marketingové B2B komunikace firemní informační bulletin myNEWS. Newsletter je určen především stávajícím zákazníkům a obchodním partnerům. Jeho posláním je nejen informovat o novinkách produktu myWAC a dění ve společnosti LOMAR INFO, ale také předat rady z odvětví informačních technologií a dalších oblastí, které mohou zvýšit konkurenceschopnost firem. myNEWS je zaměřen na silnou podporu značky a zlepšení vztahů se zákazníky. Bude vycházet dvakrát ročně v nákladu 1 000 výtisků.

u_Z0131868.jpg

Marketingové oddělení společnosti se rozhodlo pro tento způsob komunikace po průzkumu mezi stávajícími zákazníky. Ti přicházejí prostřednictvím informačního systému myWAC do styku s firmou každý den, o společnosti jako takové však nemají žádné informace.
Informační systém myWAC přispívá ke zlepšení konkurenceschopnosti firem. V souladu s touto firemní filozofií chce LOMAR INFO do budoucna postupovat i při volbě zdánlivě nesouvisejících témat firemního časopisu: tipy na zlepšení firemní komunikace, témata z oblasti marketingu, personálního managementu, řízení nebo úspory financí, .. vše, co může být konkurenční výhodou.
V prvním čísle se tak čtenáři například mohou dočíst o možnostech financování zavedení nebo rozšíření informačních technologií z fondů EU. Článek Mobilita je realita je o nových trendech v podnikové sféře. Věříme, že zákazníci ocení informace o připravovaných aktuálních vývojových aktivitách informačního systému myWAC.
Cílem myNEWS není propagovat pouze myWAC, ale poskytnout zákazníkům cenný zdroj informací. Firma LOMAR INFO se rozhodla redigovat myNEWS z interních zdrojů vzhledem k povaze úzce specializovaného oboru činnosti. „Chceme mít myNEWS co nejvíce osobní a co nejméně uniformní“ říká obchodní ředitelka společnosti Andrea Novotná.

LOMAR INFO, spol. s r.o. je softwarová společnost s primárním zaměřením na vývoj, implementaci a podporu informačního systému myWAC a poskytování komplexních služeb v oblasti aplikace informačních technologií do firemních procesů.
Společnost byla založena v roce 1996, jako ryze česká firma bez účasti zahraničního kapitálu.
www.lomarinfo.cz www.mywac.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..