Google překladač: English Deutsch
T+T 3/2009

Motto 8. mezinárodního veletrhu FOR INDUSTRY, který se koná 15.-17.dubna 2009 v Pražském veletržním areálu Letňany zní: „Progresivní strojírenské technologie = budoucnost našeho průmyslu“. Právě nyní je dobré myslet na budoucnost a uvědomit si, že účast na veletrhu i jeho návštěva přináší četné příležitosti a bezprostřední osobní setkání.

Vystavovatelé připravují do svých expozic řadu novinek a průmyslových trendů v oblasti obrábění, tváření, automatizovaných výrobních systémů, technologických pracovišť, nástrojů, metrologie, materiálů, komponentů, informačních technologií a navazujících oborů. Vybíráme zajímavosti z připravovaných expozic, které najdete na dubnovém veletrhu FOR INDUSTRY:
BMD a.s. představí špičkový model seřizovacího přístroje typ BMD 510v s barevnou kamerou, jasným dotykovým displejem o úhlopříčce 12,4“, bezkartáčovými servomotory a automatickým proměřením základních charakteristik břitu nástroje. Letos se na veletrhu představí společnost dataPartner s.r.o. která se za více než 10 let činnosti stala stabilním dodavatelem průmyslových informačních a řídicích systémů a úspěšně dokončila řadu prestižních zakázek. V rámci projektu „Středisko racionalizace využití zdrojů ve výrobě“ je vyvíjen vlastní produkt IS PATRIOT. Firma DK machinery a.s. dodavatel obráběcích i tvářecích strojů bude na svém stánku, stejně jako v minulých letech, prezentovat inovované modely CNC soustruhů LICO řady LNC stále populárnější náhrady dosluhujících vačkových automatů a univerzální CNC soustruhy s šikmým ložem s vysoce přátelským a intuitivním programováním pro kusovou i hromadnou výrobu. Z oblasti tváření budou moci návštěvníci veletrhu na vlastní oči spatřit zástupce nejprodávanější řady ohraňovacích lisů APHS a hydraulických nůžek HGL. Na veletrhu FOR INDUSTRY 2009 představí KOVOSVIT MAS, a.s. novou řadu soustružnických poloautomatů SP430. Modulární provedení stroje s maximálním obrobitelným průměrem 430 mm umožňuje sestavit celou řadu technologických variant od soustruhu s dvěma řízenými osami až po soustružnické centrum s osou „Y“, protivřeteníkem a spodní nástrojovou hlavou. Společnost Penta Trading, spol. s r.o. si pro všechny zájemce o elektroerozivní obrábění přichystala mimo jiné předvedení drátové řezačky Fanuc Robocut α-0iD. Jako úplnou novinku představí různé druhy grafitu na výrobu elektrod pro elektroerozivní obrábění.
Neváhejte a naplánujte si svou návštěvu veletrhu FOR INDUSTRY. Bonusem je také konání souběžných akcí: FOR SURFACE (povrchové úpravy) → FOR 3P (obaly) → FOR WASTE (odpadové hospodářství). Aktuálním tématům se budou věnovat např. semináře „PRODUKTIVNÍ ŘEZNÉ NÁSTROJE A OPTIMALIZACE PROCESŮ OBRÁBĚNÍ“, „PROGRESIVNÍ TECHNOLOGIE“, PRŮMYSLOVÝ A OBALOVÝ DESIGN“, „INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE PRO ZPRACOVÁNÍ ODPADŮ“ a mezinárodní technologická burza.

Informace o přípravě veletrhů a doprovodných programech jsou pro Vás k dispozici na stránkách www.forindustry.cz. K dopravě do Pražského veletržního areálu Letňany můžete také nově využít metro trasy C a vystoupit na konečné stanici přímo u výstaviště.

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..