Google překladač: English Deutsch

Jestli hledáte cenově výhodnou cestu jak vystavět venkovní bezdrátovou síť, AirLive AirMax5 je nová generace all-in-one bezdrátových 5GHz CPE, která zurčuje nový vysoký standard.

Jednoduché All-In-One řešení
AirMax5 přichází se vším, co potřebujete k výstavbě 5GHz venkovní bezdrátové sítě. CPE kryt je vyroben z anti-UV a vodě odolného materiálu. Integrovaná 14dBi anténa má horizontální, vertikální a diversitní polarizaci. Interní PCBA deska je jednoduchá na údržbu. Pro jednodušší nastavení antény slouží LEDky indikující sílu signálu. Integrovaný Power over Ethernet umožní AirMax5 provoz až 100 metrů od zdroje elektrické energie.

20 kilometrů a víc
S integrovanou směrovou anténou a vysokým výkonem 108 Mbos Atheros rádia, AirMax5 může dosáhnout spojové vzdálenosti 20 km a více. Pokud potřebujete spoj na delší vzdálenost, stačí jen připojit vysoce ziskovou externí anténu na R-SMA konektor. Na integrované anténě si můžete vybrat horizontální nebo vertikální polarizaci. Využití tohoto zařízení je široké a jednoduché.

Maximální výkon
AirMax5 je vysoce výkonný kus hardwaru a softwaru. S Atheros Super-A a Turbo-A módem můžete snadno zdvojnásobit datovou propustnost na standardu 11a. 2x větší velikost paměti umožňuje do firmwaru integrovat funkce, které byly dříve jen u high end produktů.
Více pracovních módů
AirMax5 může fungovat jako AP, Client, Bridge, WISP Router nebo AP Router. Díky tomu můžete toto CPE využívat v různých aplikacích bezdrátových spojů. Stačí si jen vybrat bezdrátový mód a AirMax5 sám nabídne možnosti bezdrátového nastavení.

Dvojitý montážní systém
AirMax5 je designován pro montáž pomocí odolných plastových úchytů. V případě, že potřebujete jinou montáž, můžete si zvolit kovový úchyt na zeď nebo na stožár. Instalace je jednoduchá a umožňuje nastavení sklonu a pozice pro získání toho nejlepšího signálu.
AirMax5 je vytvořen pro jednoduchou a rychlou instalaci a to jak hardwarovou, tak i softwarovou. Stačí jen vyzkoušet a nebudete chtít nic jiného.

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..