Google překladač: English Deutsch
DLE 50 Professional od firmy Bosch

Malý a vhodný do ruky. Vypadá jako moderní mobilní telefon, ale je vybavený všemi předostmi laserového dálkoměru. To je DLE 50 Professional od firmy Bosch. S rozměry 100×58×32 milimetrů je nejmenším laserovým dálkoměrem na světě. Stává se tak ideálním přístrojem pro každého řemeslníka, který chce zaměřit vzdálenost, plochu či objem, zvláště pak v interiérech, aniž by potřeboval další nástroje. Pomocí DLE 50 Professional je možné provést všechna měření vzdáleností, která jsou v praxi prováděna. Nástroj měří na stisknutí tlačítka díky laserové technologii do vzdálenosti až 50 metrů. Výsledky se okamžitě zobrazí na velkém LCD. Přesnost měření je ±1,5 milimetru.

hudle010.jpg

DLE 50 Professional má velmi snadné ovládání. Tlačítka jsou označena symboly, pomocí kterých rozhodnete, zda budete měřit vzdálenost, plochu, objem či nepřímou výšku pomocí Pythagorovy věty.

Na základě počátečního nastavení provede laserový dálkoměr měření od bodu své zadní hrany. Opakovaným stiskem tlačítka může uživatel změnit vztažný bod měření na přední hranu, na stativ nebo integrovaný dorazový kolík. 40 milimetrů dlouhý kolík usnadňuje měření v úzkých rozích nebo ze spojů a vodicích lišt. Symbol na LCD ukáže vybraný vztažný bod. To zabraňuje záměně a tedy i případným chybám.

Malý laserový dálkoměr má měkký povrch, který umožňuje snadnou manipulaci a ochranu přístroje před nárazy.

Doporučená maloobchodní cena DLE 50 Professional je bez DPH 4 613,- Kč, tedy podstatně nižší, než u laserových dálkoměrů nabízených na trhu dříve. DLE 50 Professional tak představuje skvělý přístroj za skvělou cenu.

http://www.bosch-pt.com