Google překladač: English Deutsch
vítězem v kategorii podnikatelský sektor pro rok 2008 je společnost BENEŠ a LÁT

Vítězem Národní ceny kvality v kategorii podnikatelský sektor pro rok 2008 byla vyhlášena společnost BENEŠ a LÁT, která využívá od roku 2005 k podpoře řízení ERP informační systém KARAT Enterprise.
Národní cena kvality je nejvyšším oceněním, které může organizace získat v oblasti managementu kvality. Toto ocenění hodnotí firmu nejen po stránce kvality produkovaných výrobků a služeb, ale i kvality managementu, vztahu k zaměstnancům, k životnímu prostředí a ke společnosti. Hodnocení je prováděno dle jednotných kritérií Evropské nadace pro management kvality (EFQM) používaných téměř ve všech evropských zemích. V zahraničí si jsou náročnosti kriterií Národních cen kvality velmi dobře vědomi a oceněné firmy se těší vysoké prestiži.

Cenu převzali zástupci společnosti z rukou předsedy Senátu PČR MUDr. Přemysla Sobotky, ministra průmyslu a obchodu Ing. Martina Římana, náměstkyně ministra životního prostředí Ing. Rut Bízkové a dalších významných osobností. Společnost BENEŠ a LÁT tímto navázala na úspěch z loňského roku, kdy získala ocenění „PX firma roku 2007“, které každoročně uděluje redakce Hospodářských novin, a potvrdila, že dlouhodobě patří k současné domácí špičce v oblasti efektivity práce, managementu a řízení.
Dosavadní úspěchy společnosti BENEŠ a LÁT, která působí v oboru slévárenství a výroby hraček, spočívají především v propojení tradice, progresivního stylu řízení a moderních informačních technologií. Lumír Al-Dabagh, ředitel společnosti BENEŠ a LÁT, k tomu mj. uvedl: „Naše zkušenosti se systémem KARAT ukazují, že volba tuzemského dodavatele informačního systému byl krok správným směrem. Vzhledem k předchozí praxi jsme také měli velké štěstí na implementační tým, který dokázal v rekordním čase zapracovat většinu našich nadstandardních požadavků. Systém KARAT Enterprise v současné době pro nás představuje významnou oporu při efektivním růstu v silně konkurenčním prostředí.“
BENEŠ a LÁT, a.s. je tradiční výrobce strojírenských výrobků s dlouholetou tradicí. Více jak 70 let vyrábí výrobky ze slitin zinku, hliníku a plastů. Další specializací je výroba výrobků pro elektrotechnický a automobilový průmysl technických aplikací.

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..