Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Veletrh VISCOM, klíčová evropská akce v oblasti signmakingu, proběhne letos na výstavišti ve Frankfurtu n. Mohanem od 30. října do 1. listopadu. Zúčastněné firmy předvedou novinky z oblasti signmakingu, světelné reklamy, velkoformátového tisku, netradičních médií, prezentační techniky, digitálních bannerů, navigačních a orientačních systémů atd. Veletrh bude provázet zajímavý doprovodný program zahrnující semináře, workshopy a prezentace případových studií. Velký zájem je očekáván zejména o druhý ročník akce Digital Signage Day, jež bude věnována digitálním reklamním nosičům a jejich využití v praxi. Digital Signage Day je připravován ve spolupráci s největším veletrhem na světě - Digital Signage Expo, který se koná střídavě v Chicagu a Las Pegas.

Veletrh je zajímavý jak pro reklamní průmysl – agentury, dodavatele i výrobce reklamy, marketingové pracovníky všech oborů, individuální zákazníky i veřejnou správu.

Návštěvníci veletrhu VISCOM z České republiky mohou letos využít speciální nabídku zlevněného vstupného o 45 %. Více informací na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..