Google překladač: English Deutsch

sit_1.jpgNa Černovickou terasu do Brna přichází z Velké Británie mezinárodní společnost ADC KRONE, poskytovatel síťových produktů a služeb. Vedení firmy už podepsalo smlouvu s holandským developerem CTP Invest o pronájmu výrobní haly v areálu tamní průmyslové zóny. „Do zřízení svého závodu hodlá společnost investovat částku v řádech stovek milionů korun. Už koncem roku by mělo v nových provozech pracovat zhruba 200 lidí,“ upozorňuje Tomáš Hruda, generální ředitel agentury CzechInvest.

„Díky tomuto projektu snížíme celkové náklady na provoz a zároveň budeme moci výrazně navýšit své výrobní kapacity v Evropě. To nám umožní poskytovat lepší služby zákazníkům nejen v této oblasti, ale také na Středním východě a v Africe,“ říká Ross Ferguson, výkonný ředitel ADC KRONE, a doplňuje: „Česká republika je pro nás logisticky výhodná vzhledem k obsluze našich zákazníků na klíčových evropských trzích.“

Firma ADC KRONE, je předním výrobcem vybavení pro síťovou infrastrukturu jako jsou měděné a optické kabely, kabelové spojky nebo distribuční panely. Ross Ferguson předpokládá, že díky novému závodu v Brně by se podíl ADC Krone na evropském trhu komunikací mohl ještě zvýšit, což je v tomto rychle se vyvíjejícím oboru velmi důležité.
Zdroj: CzechInvest

Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..