Google překladač: English Deutsch

Koncern PIRELLI přichází na trh se špičkovým motopláštěm pro skútry, který má označení „Diablo Scooter“. Moderní skútry spojují jízdní výkon motocyklů střední třídy s vysokým jízdním komfortem. Modely jako Suzuki Burgman, nebo Yamahy T-Max se svým výkonem 40 PS se stále častěji používají pro jízdy o víkendech, nebo o dovolených.
Ať se jedná o rychlou jízdu po dálnicích, nebo jízdu v horských těsných úsecích, všude musí být k dispozici kvalitní motopláště, neboť na ně jsou při různé dynamice jízdy kladeny neobyčejné požadavky.

Pirelli_Diablo_Scooter_1.jpg

Z těchto důvodů vyvinul italský koncern PIRELLI pláště „Diablo Scooter“, u kterých je použitá technologie nulového stupně ocelového kordu a zcela nová pryžová směs. Radiální karkasa tohoto motopláště nabízí maximální stabilitu ve všech jízdních situacích, speciálně však při silném brždění. To je zvláště nutné při jízdě ve dvou osobách a při plném zatížení stroje.
Použité pláště mají velmi dobrý záběr na suchém i mokrém povrchu vozovek a dálnic, včetně vysokého kilometrového výkonu. Koncern PIRELLI dodává tyto pláště v následujících rozměrech:
Přední kolo: 120/70 R14 55 H
120/70 R15 56 H
Zadní kolo: 160/60 R15 67 H
160/60 R14 65 H
Autor: Ing. Václav Matys