Google překladač: English Deutsch

Společnost Mio Technology uvádí na český trh navigaci Moov 580 Europe Plus, pokračování populární řady Moov. V tomto novém modelu najdou uživatelé zatím nejširší paletu funkcí. Všechny navigace v řadě Moov 5xx jsou vybaveny velkým 4,7 palcovým displejem, na kterém se zákazníkům budou aktualizované mapy číst velmi pohodlně. Při výrobě navigace Moov 580 měli tvůrci na paměti hlavně uživatelský komfort a bezpečnost.

Řada Moov 580 je vybavena stylovým hliníkovým rámečkem a 4,7 palcovým antireflexním LCD displejem, díky němuž je více místa pro větší a přehlednější mapy, ikony a položky menu. Všechny produkty v této řadě jsou jen 18 mm hluboké, tím pádem lehké a snadno přenosné.

Uvedení navigace Moov 580 rovněž představuje začátek nové éry inovací ve službách a obsahu dostupném prostřednictvím MioMore™, původní službě společnosti Mio. K těmto inovacím patří: dynamické body zájmu (POI), které si lze stáhnout přímo z internetu, místní vyhledávání, v němž si díky partnerství se Zlatými stránkami a serverem POI.cz mohou uživatelé vyhledat hotely, obchody a služby v okolí, a fotografická navigace NavPix, která uživatelům umožňuje vytvářet, sdílet a ukládat jednotlivá místa pomocí fotografií se zeměpisnými souřadnicemi a navíc získat přístup k více než milionu fotografií budov a míst prostřednictvím služeb Flickr(TM) a GoogleEarth.

U navigace Moov 580 byl v zájmu zvýšení bezpečnosti kladen ještě větší důraz na sluchovou spíš než vizuální komunikaci. Model 580 má jako standard Bluetooth handsfree volání. Rovněž přijímá aktuální informace o dopravním provozu a to bez externí antény, takže řidiči mohou okamžitě zareagovat na případné potíže na plánovaných trasách. Všechny modely jsou rovněž vybaveny rychlou volbou pro tísňové volání pro případ potřebné asistence na silnici.

Pro lepší kvalitu zvuku je pak model 580 rovněž vybaven integrovaným FM vysílačem, který umožňuje jasný a hlasitý poslech všech zvukových prvků skrze audiosystém daného auta.

Technické parametry Moov 580 Europe Plus:
· širokoúhlý 4,7 palcový displej
· 38 map západoevropských a východoevropských zemí EU (verze 2008.10)
· místní vyhledávání (prostřednictvím Bluetooth) ve Zlatých stránkách a na www.poi.cz
· 3D budovy
· navigační technologie SiRFInstantFix II, s rychlejším vyhledáním GPS signálu
· integrovaný přijímač informací o dopravním provozu RDS-TMC s vestavěnou anténou
· handsfree volání prostřednictvím Bluetooth technologie
· FM vysílač pro přenos hlasu přes audio sestavu v autě
· navigace podle fotografií NavPix
· tenký – 18 mm
· pojištění proti krádeži v ceně


Moov 580 Europe Plus – 7 990,- Kč s DPH

*Vyžaduje kompatibilní mobilní telefon vybavený Bluetooth; poplatky provozovateli sítě se mohou lišit.