Google překladač: English Deutsch

Během následujících osmi měsíců vzniknou v Moravskoslezském regionu další pracovní příležitosti. Stane se tak díky rozšíření areálu společnosti ASUS Czech v Ostravě - Hrabové, jenž se zabývá montáží a opravami výpočetní techniky. Novou skladovou a distribuční halu spolu s ubytovacím prostorem pro zaměstnance postaví společnost Skanska CZ.

ASUS_Ostrava_1.jpg

"Areál nového montážního závodu osobních počítačů firmy ASUS Czech vybudovala společnost Skanska CZ již v loňském roce. Nyní zahajujeme druhou etapu výstavby, která umožní další rozvoj tohoto významného moravského regionu," sdělil výkonný ředitel Divize Pozemní stavitelství Morava společnosti Skanska CZ Jindřich Ťukal.

V rámci výstavby vznikne nová skladová a distribuční hala, která bude umístěna severně od závodu, a ubytovací zařízení pro zaměstnance, jež bude západně od závodu. Hala bude sloužit pro uskladnění a manipulaci s výrobky a částečně umožní také provádění oprav počítačů. Součástí haly bude rovněž třípodlažní administrativní přístavek. Celkem bude zastavěno více než 35 tisíc metrů čtverečních plochy a přes 21 tisíc metrů čtverečních komunikací a zpevněných ploch.

Po dokončení druhé etapy budou provedeny konečné sadové úpravy. Pro vytvoření příjemného pracovního prostředí tak vznikne množství zatravněných ploch, které budou doplněny o stromy a nízké dřeviny. Samotný provoz areálu zahrnuje kompletaci a opravu osobních počítačů z dovážených dílů, jedná se tedy o ekologický postup, který nijak neovlivňuje životní prostředí v lokalitě.

Areál montážního závodu osobních počítačů společnosti ASUS Czech je umístěn v průmyslové zóně Ostrava - Hrabová. Nové objekty budou napojeny na stávající infrastrukturu závodu a na páteřní komunikaci průmyslové zóny, která dále pokračuje na rychlostní komunikaci R 56 vedoucí z Ostravy do Frýdku Místku.

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news