Google překladač: English Deutsch
GCM 8 S Professional

Při úpravách interiérů potřebují truhláři výkonnou a přesnou montážní pilu, kterou lze snadno přenést – GCM 8 S Professional od firmy Bosch. Díky hmotnosti pouhých 15 kilogramů, kompaktnímu designu a transportní rukojeti Softgrip s měkkou tlumicí vložkou lze pohodlně pokosovou pilu se zákluzem - GCM 8 S Professional - přepravit na každou stavbu nebo do jakéhokoliv patra budovy. Výkonný 1 400wattový motor s velkým výkonem umožňuje rychlou práci, např. při řezání stykových desek.

004215.jpg

Zabudovaný laser ukazuje, kudy bude pila řezat. Zároveň poskytuje vysokou úroveň pohodlí. Není pak nutné umístit ostří pily na vyznačený řez. To usnadňuje a urychluje práci. Zabudované osvětlení perfektně osvětluje zpracovávaný materiál. Díky dvojitému zásuvnému mechanismu dosahuje GCM 8 S Professional kapacity řezu 270×60 milimetrů. Nastavení pokosového úhlu až na 58 stupňů na obou stranách poskytuje široké rozpětí. Velmi kvalitně frézovaná úhlová stupnice zaručuje přesné nastavení a dlouhou životnost pily.

Praktický partner: Work Bench GTA 3700 Professional
Řezání velkých kusů materiálu pomocí GCM 8 S Professional je snadné zejména na GTA 3700 Professional. Tento praktický a snadno přemístitelný pracovní stůl firmy Bosch je připraven v několika málo krocích: rozbalit – rozložit nohy – nasadit pilu. Výhodou je výškově nastavitelná opěrka obrobku s rolnou a dorazem pro optimální podepření dlouhých dílů (např. dřevěné trámy nebo laťky). Doraz lze flexibilně nastavit. Usnadňuje tak přesnou práci s pokosovou pilou značky Bosch (např. GCM 10 S Professional, GCM 10 SD Professional, GCM 12 SD Professional, GCM 10 Professional a GCM 12 Professional). Díky rychle nastavitelnému pracovnímu rozšíření je GTA 3700 Professional ve svých rozměrech flexibilní a lze jej prodloužit z délky o 1,5 na 3,7 metru.
http://www.bosch-pt.com