Google překladač: English Deutsch
Kabelové komplety dostupné ve variantách s rovnými, 45-stupňovými nebo vícenásobnými konektory

Stewart Connector, divize společnosti Bel Fuse Inc., oznámil dostupnost modulárního propojovacího systému MRJ21® na základě licenční smlouvy s Tyco Electronics. Kabelový systém MRJ21 je zkonstruován tak, aby podporoval optimální hustotu portů v prostorově omezených aplikacích v telekomunikacích a strukturované kabeláži.

Kabelové komplety kategorie 5e podporují současně VoIP (Voice over Internet), PoE (Power over Ethernet) a GbE (Gigabit Ethernet) a zároveň poskytují elektroinstalatérům možnost připojit 24 kroucených párů vodičů (12 dvoupárových nebo 6 čtyřpárových portů) pomocí pouhého jednoho spojení. Tato dvounožová konstrukce propojovacích systémů se vstupy/výstupy (I/O) umožňuje až čtyřnásobně větší hustotu portů než u tradičních 2x6 vrstvených modulárních zástrček (RJ45) a až trojnásobně větší hustotu portů než u konektoru RJ21. Zařízení jsou k dispozici ve čtyřech spojovacích schématech včetně šesti nestíněných konektorů RJ45 k 45-stupňovým konektorům MRJ21, šesti nestíněných konektorů RJ45 k přímým konektorům MRJ21, přímého konektoru MRJ21 k přímému konektoru MRJ21 a přímého konektoru MRJ21 k 45-stupňovému konektoru MRJ21. Elektrické lůžko MRJ21 na řídícím panelu se pyšní robustní konstrukcí blokování panelu pro odlehčení přetížení PCB a kabelové komplety poskytují vyrovnávací zdvíhací šrouby, které zajišťují pozitivní přidržení a zabezpečují zadržení kabelu. Trvanlivost kompletů je testována na 500 cyklů.
Kabelový systém MRJ21 od Stewart Connectoru je zaměřen na aplikace v telekomunikacích a elektroinstalacích budov všude tam, kde se používají tradiční vrstvené modulární zástrčky a konektory RJ21. Dají se spolehlivě využívat v aplikacích, jejichž součástí jsou síťové skříně, core a edge routery, digitální příčná propojení, vypínače GbE, 10/100BASE-T a DSLAM. Komplety je možno používat při spojování namísto tak tradičních produktů jako punchdown bloků, modulárních kolíkových odboček a standardních kompletů RJ21 a jejich konstrukce je opatřena tlakově litými zadními kryty pro stíněné aplikace.
Vysoce výkonné moduly jsou plně odstíněné pro snížení emisí EMI a jejich dispoziční řešení s diferenciálně párovaným footprintem a kontakty dále snižuje přeslech díky zabudované kompenzaci. Konektory mají 1 mm mezery v párech a 1,5 mm mezery mezi páry. Dvouřadové objímky navíc splňují výškové požadavky specifikace CompactPCI™.
 

Společnost Bel a její dceřiné společnosti se primárně angažují v návrhu, výrobě a prodeji produktů používaných v počítačových sítích, telekomunikacích, vysokorychlostním přenosu dat a spotřebitelské elektronice. Její produkty zahrnují magnetické prvky (diskrétní součástky, transformátory proudu a výrobky MagJack®), moduly (DC-DC převodníky, integrované analogové moduly rozhraní a volitelná řešení), ochrany obvodů (miniaturní-, mikro- a povrchové pojistky) a propojovací zařízení (pasivní chodové vodiče, přípojky a kabelové spoje). Společnost Bel má své laboratoře po celém světě.


 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news