Google překladač: English Deutsch

MODUGEST je telemetrický kontrolní a řídící systém speciálně vyvinutý pro domovní stanice Modusat. Umožňuje dálkově odečítat spotřebu tepla a ovládat veškeré provozní stavy stanic Modusat. Systém MODUGEST se skládá z těchto základních prvků: Hlavní řídící regulátor – zaznamenává spotřebu tepla a provozní stavy stanic Modusat v jednotlivých byttech. Shromážděná data může odesílat prostřednictvím analogového nebo GSM modemu do kontrolního centra provozovatele k vyhodnocení. Obslouží 15 nebo 30 stanic Modusat. BUS sběrnice – přivádí stejnosměrné napájení 12 V k jednotlivým stanicím Modusat. Po sběrnici probíhá přijímání a odesílání dat mezi stanicemi Modusat a hlavním řídicím regulátorem. Ovládací skříň – je umístěna uvnitř stanice Modusat. Řízením oběhového čerpadla a 3cestného ventilu sekundárního okruhu dosahuje požadovaných parametrů vytápění.

modugest.jpg

Současně měří průtok vody a teplotní spád v primárním okruhu stanice Modusat. To umožňuje objektivní výpočet spotřeby tepla pro vytápění a ohřev TUV a signalizaci závad nebo nedovolené manipulace se stanicí. V případě potřeby umožní dálkové odstavení stanice Modusat z provozu nebo jeho omezení.

Prostorový programátor – uživatelsky příjemné ovládání přístroje umožňuje i laikovi snadné nastavování požadovaných teplot a časů pro vytápění a vizualizaci spotřeby tepla. V případě potřeby je možné jeho dálkové naprogramování z kontrolního centra. Svou funkcí nahrazuje pokojový termostat s týdenním programem.
www.geminox.cz

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..