Google překladač: English Deutsch

Společnost Siemens s.r.o., převedla na společnost BenQ Technologies Czech s.r.o., veškeré aktivity v oblasti mobilních telefonů značky Siemens v České republice. V souvislosti s již oznámenou akvizicí oblasti mobilních telefonů Siemens firmou BenQ bylo provedeno smluvní zajištění této globální akvizice i v České republice. Společnost Siemens s.r.o. uzavřela smlouvu se společností BenQ Technologies Czech s.r.o. s účinností od 30.9.2005. Společnost BenQ Technologies Czech s.r.o., na základě této smlouvy přebírá od firmy Siemens s.r.o. práva a povinnosti v oblasti obchodu s mobilními telefony značky Siemens a jejich příslušenstvím v České republice, a to včetně oprav a výměn těchto přístrojů dosud dodaných na český trh. Společnost Siemens s.r.o. dodala v uplynulých letech na český trh více než 4.000.000 mobilních telefonů, zajišťovala dodávky příslušenství, kompletní zákaznický servis a veškeré další aktivity. Mobilní telefony značky Siemens získaly řadu významných ocenění, dlouhodobě dosahovaly vysokého podílu na českém trhu a patřily mezi nejoblíbenější značky českých zákazníků.

siemens_1.jpg

„Chtěl bych všem našim zákazníkům poděkovat za důvěru, kterou vkládali v naše mobilní telefony, které vždy splňovaly nejnáročnější požadavky jak na kvalitu a vysokou užitnou hodnotu, tak i na vynikající zákaznický servis,“ říká Jan Svoboda, ředitel divize Komunikace společnosti Siemens s.r.o.

„Jsme připraveni v plné šíři navázat na úspěšnou tradici mobilních telefonů značky Siemens v České republice a všem jejich uživatelům zajistit zákaznický servis minimálně v rozsahu, na který jsou zvyklí. Je nám potěšením, že v brzké budoucnosti budeme moci představit nové modely mobilních telefonů vybavených špičkovou komunikační technologií“ říká Jaroslav Zoubek, výkonný ředitel divize mobilních telefonů společnosti BenQ Technologies Czech s.r.o.