Leaderboard Tork
Google překladač: English Deutsch
Fullbanner ZAT

siemens_1.jpgSpolečnost Siemens s.r.o., převedla na společnost BenQ Technologies Czech s.r.o., veškeré aktivity v oblasti mobilních telefonů značky Siemens v České republice. V souvislosti s již oznámenou akvizicí oblasti mobilních telefonů Siemens firmou BenQ bylo provedeno smluvní zajištění této globální akvizice i v České republice. Společnost Siemens s.r.o. uzavřela smlouvu se společností BenQ Technologies Czech s.r.o. s účinností od 30.9.2005. Společnost BenQ Technologies Czech s.r.o., na základě této smlouvy přebírá od firmy Siemens s.r.o. práva a povinnosti v oblasti obchodu s mobilními telefony značky Siemens a jejich příslušenstvím v České republice, a to včetně oprav a výměn těchto přístrojů dosud dodaných na český trh. Společnost Siemens s.r.o. dodala v uplynulých letech na český trh více než 4.000.000 mobilních telefonů, zajišťovala dodávky příslušenství, kompletní zákaznický servis a veškeré další aktivity. Mobilní telefony značky Siemens získaly řadu významných ocenění, dlouhodobě dosahovaly vysokého podílu na českém trhu a patřily mezi nejoblíbenější značky českých zákazníků.

„Chtěl bych všem našim zákazníkům poděkovat za důvěru, kterou vkládali v naše mobilní telefony, které vždy splňovaly nejnáročnější požadavky jak na kvalitu a vysokou užitnou hodnotu, tak i na vynikající zákaznický servis,“ říká Jan Svoboda, ředitel divize Komunikace společnosti Siemens s.r.o.

„Jsme připraveni v plné šíři navázat na úspěšnou tradici mobilních telefonů značky Siemens v České republice a všem jejich uživatelům zajistit zákaznický servis minimálně v rozsahu, na který jsou zvyklí. Je nám potěšením, že v brzké budoucnosti budeme moci představit nové modely mobilních telefonů vybavených špičkovou komunikační technologií“ říká Jaroslav Zoubek, výkonný ředitel divize mobilních telefonů společnosti BenQ Technologies Czech s.r.o.
Full banner Taitra
TME big square 2021_02 b

Kalendář akcí

<<  Únor 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
SIAF Guangzhou