Google překladač: English Deutsch

Trvanlivý digitální podnikový organizér, MC35 Enterprise Digital Assistant, představuje kombinaci telefonu, počítače, GPS, fotoaparátu a čtečky čárových kódů v jednom kompaktním zařízení. Nová jednotka společnosti Motorola, Inc. zaměřená na mobilní podnikovou komunikaci představila podnikový organizér MC35 Enterprise Digital Assistant (EDA), komunikační zařízení typu "vše v jednom", které umožňuje hlasové a datové aplikace srovnatelné se stolními
počítači a to vše v podobě trvanlivého příručního mobilního počítače. Zařízení MC35 je spojením trvanlivého typu MC50 a robustního typu MC70 a představuje třetí zařízení společnosti Motorola v oblasti podnikových organizérů EDA. Toto zařízení je navrženo tak, aby dokázalo odolat každodennímu používání v kanceláři nebo v terénu a zároveň umožňovalo bezdrátové spojení vysoké kvality a funkce a ovládání pro odborníky, kteří tyto schopnosti vyžadují. Zařízení MC35 představuje kombinaci pokročilé celulární technologie, včetně vestavěné funkce GPS, Wi-Fi a Bluetooth, funkcí přenosného počítače, fotoaparátu a čtečky čárových kódů. Uživatelé mohou telefonovat, posílat a přijímat e-maily, připojit se k internetu, využívat nejdůležitější podnikové aplikace a zachycovat informace (včetně podpisů) a to vše s jedním zařízením za nižší cenu a velice rozumné náklady.

symbol_mc35_1.jpg

"Nové zařízení MC35 představuje průlom v oblasti trvanlivých organizérů EDA," řekl Heft Bradley, viceprezident, oddělení bezdrátových datových služeb společnosti AT&T. "Malé rozměry, velký displej a začlenění takových funkcí jako je vestavěný GPS a push-to-talk vychází vstříc hlavním potřebám našich klíčových zákazníků. Zařízení MC35 jednoduše představuje výjimečný nástroj pro bezdrátovou komunikaci, jehož prostřednictvím můžeme spolu se společností Motorola nabídnout našim zákazníkům ještě robustnější a
univerzálnější řešení."
Díky podpoře vysokorychlostních datových sítí EDGE založených na standardu GSM pro bezdrátovou komunikaci a spolupráci společnosti Motorola s firmou AT&T a dalšími poskytovateli bezdrátových služeb, umožňuje zařízení MC35 EDA uživatelům rychlý bezdrátový přenos dat a přístup ke složitějším aplikacím při zabezpečení srovnatelném s podnikovou úrovní. Zařízení lze snadno propojit s podnikovými bezdrátovými sítěmi LAN (WLAN) přes 802.11b/g pro datovou komunikaci, umožňuje lepší kontrolu nad využitím a náklady bezdrátových sítí WAN. Díky zabudovanému Bluetooth se mohou uživatelé MC35 připojit bezdrátově rovněž k tiskárnám a dalším periferiím.
"Zařízení MC35 je důkazem snahy společnosti Motorola přinášet podniková mobilní řešení, díky nimž se lidé mohou připojit k nejdůležitějším podnikovým zdrojům bez ohledu na to, kde se právě nacházejí, aby mohli činit správná rozhodnutí, zlepšovat produktivitu práce, zvyšovat spokojenost zákazníků a získat náskok před konkurencí," řekl Bob Chen, viceprezident a generální ředitel oddělení mobilní komunikace pro firmy společnosti Motorola Networks & Enterprise. "Naše zkušenosti v oblasti robustních průmyslových mobilních počítačů a trvanlivých podnikových organizérů Enterprise Digital Assistants, které dodáváme nejprestižnějším světovým firmám, dělají ze společnosti Motorola takového poskytovatele technologií, který dokáže plnit současné nároky pracovníků v terénu na podnikovou komunikaci."
Organizér MC35 využívá procesor XScale PXA270 společnosti Intel s výkonem 416 MHz a operační systém Microsoft Windows Mobile 5.0, umožňuje lepší využití paměti, bezpečnost a snadné ovládání e-mailů a zajišťuje přístup k lidem a informacím i v terénu.
V současné době je možno na zařízení využívat více než 25 podnikových aplikací od našich partnerů a vytvořit tak širokou nabídku funkcí a na míru šitých řešení, které zkracují čas potřebný pro vývoj a snižují náklady. Mezi tyto partnery patří: @hand, Agentek, Apacheta, Astea, Cognito, Corrigo, Dexterra, EnfoTrust, HipVoice, iAnywhere, IEA, MobileFrame, Nuance Communications, O4 Corp, Openhand, Pangean Technologies, PocketMobile, Reflexis, Salesforce.com, Sonim Technologies, Spectra Interface,
Stay-Linked, Syclo, Tom Tom, Vettro a TeleNav. 

Možnost bezpečně kontrolovat a ovládat mobilní zařízení v rámci firemní sítě představuje pro IT manažery a vedoucí pracovníky velice důležitý úkol. Společnost Motorola řeší tento problém pomocí jednoduchého a bezpečného ovládání zařízení MC35 prostřednictvím platformy Mobility Services Platform (MSP) společnosti Motorola. MSP je integrované řešení, které umožňuje centralizované podnikové ovládání mobilních zařízení, mobilních aplikací a bezdrátové síťové infrastruktury. Pokud společnost zavede bezpečnou podnikovou architekturu pro management mobilních zařízení jako je MSP, může urychlit jejich zapojení; dálkově ovládat aplikace, operační systémy a firmware na mobilních zařízeních; aktivně identifikovat a řešit problémy se zařízeními koncových uživatelů; a zavádět robustní mechanismy pro ověřování a bezpečnostní kódování v rámci celé organizace.
Aby si mohli zákazníci vychutnat skutečně špičkový výkon, zaručuje společnost Motorola pro zařízení MC35 servisní služby s kompletním pokrytím (Service from the Start with Comprehensive Coverage). Tato unikátní služba zjednodušuje proces oprav a redukuje nepřehlédnutelné výdaje, neboť zahrnuje takové poruchy jako například náhodné poškození displeje, klávesnice a dalších vnitřních a vnějších komponent, aniž by za ně museli zákazníci platit zvláštní poplatky. Zákazníkům tak umožňuje využívat nejdůležitější funkce pro komunikaci, které potřebují. Služba, Service from the Start with Comprehensive Coverage, je několikaletá smlouva, která zajišťuje okamžitou možnost oprav produktů, telefonický přístup k technické podpoře a internetový přístup k technické dokumentaci.
Cena zařízení MC35 se pohybuje od 640 do 750 amerických dolarů, v závislosti na konfiguraci, a bude možné si je objednat od dubna prostřednictvím obchodních partnerů společnosti Motorola v Severní Americe a Evropě. Ceny se mohou lišit podle slev jednotlivých přepravců.
http://www.motorola.com

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..