Google překladač: English Deutsch

Mitsubishi L200 je stylový, robustní pick-up, jehož všestranná využitelnost vyhovuje veškerým požadavkům aktivního životního stylu. Je kombinací síly a spolehlivosti díky osvědčené technologii 4WD, která sklízí velký úspěch i na mezinárodních soutěžích na celém světě. Soutěž Rallye Dakar je nejnáročnější ze všech cross-country rallye a posunuje člověka i jeho stroj na

b01.jpg

hranice možností. V průběhu její historie byl soutěžní tým Mitsubishi vylepšen a doladěn tak, že si může na konto připsat jedenáct vítězství. Unikátní systém permanentního pohonu čtyř kol, který se osvědčil v této rallye, je nyní poprvé použit na novém voze L200 - a díky tomu se L200 stává jediným pick-upem ve svém segmentu, který se může pochlubit systémem 4WD Super Select II.

Nové Mitsubishi L200 pohání vysoce výkonný vznětový přeplňovaný agregát se vstřikováním common-rail o objemu 2,5 litru s výkonem 100 kW. Poskytuje nejenom dostatečnou sílu pro efektivní pohon, nýbrž i příznivou spotřebu, která je základním předpokladem ekonomického provozu tohoto vozu.
www.mitsubishi-motors.cz