Google překladač: English Deutsch

Strategické zakoupení automatizovaných systémů na třídění plechu ASTES4 SA má za úkol posílit firmu Mitsubishi Electric v oblasti celosvětového obchodu s laserovými stroji. ASTES4 SA (ASTES4), sídlící ve Švýcarsku, se zabývá vývojem, výrobou a prodejem Patentovaných automatizovaných třídících řešeních pro laserové stroje na zpracování kovových plechů.

mitsubishi 1

Plně vlastněná dceřiná společnost umožňuje zákazníkům využití integrovaných řešení dostupných napříč světovým trhem: automatizované systémy na třídění plechu firmy ASTES4 začleněné do laserových strojů firmy Mitsubishi Electric.

Proces laserového zpracování plechů zahrnuje náklad materiálu, laserové řezání, složení nařezaného materiálu a také vyjmutí nařezaných částí z rámu. Celosvětový nedostatek kvalifikovaných lidských zdrojů ve výrobních zařízeních v kombinaci se zvyšujícím se objemem práce, který jsou vláknové lasery schopné vyprodukovat, vyvrcholili v globální poptávku po třídící řešení. Významného zvýšení výkonnosti je možné automatizací laserového zpracování plechu, včetně zpracování před a po obrábění.

ASTES4 poskytuje flexibilní automatizované třídící řešení pro různorodé materiály za využití vlastní patentované technologie s vysoce kvalitním systémovým inženýrstvím, pomocí které je možno propojit celý automatizační systém.

S touto akvizicí bude firma Mitsubishi Electric nadále posilovat své portfolio automatizačních systémů s třídícími řešeními pro laserové stroje na zpracování plechu, aby mohla svým zákazníkům dodávat integrovaná řešení, která požadují menší množství ručního nakládání, vykládání a třídění, což povede k vyšší výkonnosti a účinnosti.

mitsubishi 2

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..