Google překladač: English Deutsch

Od 6. dubna prezentuje společnost MISUMI Europa GmbH nové internetové stránky. Byl změněn nejen vzhled, ale i technické řešení webových stránek a vylepšena jejich funkčnost.

Japonská společnost specializovaná na mechanické normalizované díly, nakupované díly a díly vyráběné podle výkresů v loňském roce mírně pozměnila svůj firemní styl. Tomu byly přizpůsobeny také internetové stránky, které se nyní vyznačují jednoduchým designem, pozitivními světlými barvami a přehlednou strukturou nabídky. To vše má zvýšit uživatelskou přívětivost prostředí. Na domovské stránce se nabídka dělí do čtyř kategorií: Katalogy, Produkty, Služby a Společnost. Najetím myší na určitou položku se zobrazí příslušné podnabídky, pomocí několika málo kliknutí tak uživatel snadno najde požadované informace.
Pomocí rychlé volby Quicklink máte z jakékoli úrovně přímý přístup ke třem nejdůležitějším nabídkám: spuštění systému e-Commerce MISUMI 24/7 se stažením příslušných dat CAD (neutrální a nativní), registrace zákazníka a vyžádání papírového katalogu.
Kromě praktických online nástrojů, jako je výpočet životnosti lineárních vedení a průvodce pro profilové kolejnice, ale i různých zpráv z praxe a příkladů použití najdou uživatelé v oblasti produktů informace o novinkách, které firma uvedla na trh po vydání hlavního katalogu. Doplňkové brožury s podrobnými technickými a obchodními údaji si zde můžete stáhnout ve formátu PDF.
Společnost kromě toho publikuje zákaznický časopis MISUMI News & Views pro evropské země. Všechna vydání si můžete stáhnout v rubrice Služby ve formátu PDF, stejně jako mezinárodní zpravodaj MISUMI Voice. V rubrice Služby mohou zákazníci a zájemci také získat aktuální informace o termínech veletrhů a informačních setkáních, jako jsou semináře MISUMI 24/7 a internetové konference.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news