Google překladač: English Deutsch

Systém Mio DigiWalker C720 přináší vysoký standard cestování. Mimo celé řady dalších detailů je vybaven integrovaným přijímačem TMC, díky kterému dostává veškeré informace o dopravě, od prací na silnici až po dopravní zácpy. V případě, že se na trase nachází nějaké dopravní omezení, může se uživatel rozhodnout, zda bude pokračovat nebo zda se mu vyhne. Ve druhém případě provede C720 automatické přepočítání trasy. Dobrou zprávou je, že přístroj má přijímač TMC již integrován, takže jediné, co stačí udělat, je připojit anténu do aktivního držáku v autě.

Přístroj Mio DigiWalker C720 je určený pro uživatele, kteří požadují navigační systém do automobilu s integrovaným 2megapixelovým fotoaparátem a špičkovou funkční výbavou. Systém je opatřen jasným dotykovým displejem s úhlopříčkou 4,3 palce a uživatelům nabízí zřetelné hlasové navigační pokyny i jednoduchou obsluhu bez používání dotykového pera. Přístroje se ovládají prostřednictvím intuitivního rozhraní s přehlednými nabídkami a ikonami.

Pomocí funkce „geotagging“ lze do fotografie vložit přesné souřadnice místa, kde byla pořízena, a pak ji sdílet s přáteli a rodinou. Model C720 je rovněž vybavený čtečkou vizitek. Informace z vizitek se ukládají automaticky a odpadá tak ruční přepisování dlouhých adres a titulů. Prostřednictvím rozhraní Bluetooth® je rovněž možné přístroj C720 využít jako hands-free sadu.

Navigační systémy řady C se vyznačují čistými tvary a konturami. Jejich elegantní vzhled působí originálně a minimalisticky. Přístroje se skvěle vyjímají na palubní desce každého vozu a přitom nezastiňují další displeje a panely. Model C720 je natolik tenký a kompaktní, že pro navigaci mimo vůz se dá uložit i do kapsy nebo do kabelky.

Navíc mají do 30. května všichni zákazníci, kteří si tento model zakoupí, možnost získat zdarma TMC modul. Díky této technologii mohou snadno přijímat informace o dopravních omezeních na plánované trase a následně uživatele navigovat tak, aby se jim vyhnuli.