Google překladač: English Deutsch

Technické pokroky v technologiích – automatizovaných montážích, manipulační technice nebo při sériové výrobě – zvýšily poptávku po miniaturních a výkonných snímačích. Směr vývoje pokračuje směrem k extrémně malým konstrukcím. Miniaturizace montážních postupů ve vašich výrobních systémech a strojních součástí otevírá úplně nové možnosti.

Balluff nabízí ucelený program těchto miniaturních snímačů s různými funkčními principy – indukční, optoelektronické, kapacitní a magnetické snímače pro pneumatické válce, lineární magnetický odměřovací systém.
· Vysoce dynamické procesy s lehčími snímači
· Vysoká konstrukční volnost s rozmanitými druhy pouzder
· Vysoká flexibilita díky úplnému rozsahu funkčních principů

Ultrazvukové snímače BUS
Ať už snímáte polohu, měříte polohu nebo detekujete pevné, prašné nebo kapalné materiály: ultrazvukové snímače BUS jsou precizním univerzálem. Vždy s vysokým výkonem – nezávisle na barvě, průhlednosti a vlastnostech povrchu. Ultrazvukové snímače ukazují svou opravdovou sílu, když jsou potřebné dlouhé provozní rozsahy a vysoká přesnost. V prachu, mokru a mlze jsou velmi často jediným řešením. BUS snímače se osvědčily i v případech vlastního těžkého zašpinění. Ultrazvukové snímače mohou také nahradit tradiční snímače nebo poskytovat dodatečnou informaci o vzdálenosti.
· Impozantní pracovní rozsah až do 6ti metrů při rozlišení 1 mm
· Spínací a analogové výstupy s nastavením sklonu a okamžiku sepnutí
· Válcová a kvádrová pouzdra
· Mimořádně přesné, nezávislé na vlastnostech objektu
· Spolehlivé v komplikovaných aplikacích např. snímání zvuk pohlcujících materiálů jako je molitan nebo polystyrén

Kapacitní snímače BCS
Balluff řady BCS kapacitních snímačů nejsou pouze mistry ve snímání objektů a hladin. Ukazují také svoje místo konkurenci, pokud jsou na ně kladeny vysoké technické požadavky. Odolné vysokým teplotám a tlakům, pouzdra z nerez oceli a teflonu do extrémních prostředí, široký rozsah napájecího napětí a především kompaktní tvary jsou dostupné v řadě BCS kapacitních snímačů. SMARTLEVEL snímače překračují hranice. Tyto ideální snímače hladiny snímají vodivá média skrz silnější skleněné nebo plastové stěny a ještě kompenzují vlhkost, pěnu a ulpívání. Zajišťují bezpečné použití v širokém rozsahu výrobních procesů.
– Pouzdro z PTFE odolné chemikáliím
– Kompenzují vlhkost, pěnu a ulpívání
– Snímají dokonce přes 10 mm silné stěny ze skla a plastu
– Detekují kapaliny i vysoce vodivá média
– Snižují náklady prostřednictvím volné instalace ve většině aplikací bez potřeby čištění
– Snižují spotřebu materiálů a konstrukční náklady (např. není třeba pomocné trubice)

Optoelektronické snímače BOS 11K a BOS 23K
Klíčovou vlastností řady BOS 11K je jejich kompaktní pouzdro, které umožňuje různé varianty montáže. Je navržen pro dopravníkové systémy, kde pomáhá významně redukovat zastavěnou plochu. Závit na „čenichu“ pouzdra ve tvaru T umožňuje rychlou instalaci a snižuje náklady.
– Kompaktní rozměry usnadňují redukci zástavbové velikosti stroje
– Uživatelsky přívětivá LED diagnostika pro snadné odhalení závad
– Dostupné ve všech standardních funkčních provedeních, včetně difusního snímače s potlačeným pozadím a retroreflexní optické závory s polarizačním filtrem
– Připojení konektorem M12 na kabelu 0,3 metru nebo kabelem 2 metry
Typová řada optoelektronických snímačů BOS 23K nabízí pouzdro o střední velikosti 52×50 mm a poskytuje kombinaci vysoké přesnosti a dlouhých snímacích rozsahů. K dispozici jsou všechna funkční provedení.
– Precizní spínací charakteristiky pro přesné polohovací úkoly
– Velký rozsah a kompaktní pouzdro pro větší volnost konstrukčních řešení
– Vysoce viditelné červené světlo pro přesné zaměření
– Indikační LED diody viditelné ze všech stran
– Různé varianty montáže
– Výjimečný poměr cena/výkon

www.balluff.cz