Google překladač: English Deutsch

S novými úžasnými mimořádně kompaktními fotoaparáty NEX-5 a NEX-3 společnosti Sony jsou snímky kvality digitální zrcadlovky dostupné všem. Dopřejte si kvalitu snímků odpovídající digitálním zrcadlovkám, rychlou odezvu při fotografování, pohodlí vyměnitelných objektivů a chytré funkce, jako je formát videa AVCHD a panoramatický záběr. Mimořádně kompaktní digitální fotoaparáty NEX-5 a NEX-3 od společnosti Sony sdružují skutečné tvůrčí možnosti spolu se stylovým vzhledem a úžasně snadnou obsluhou.

Tak malé, tak krásné
Fotoaparáty NEX-5 a NEX-3 od společnosti Sony poskytují odezvu a kvalitu snímků odpovídající digitální zrcadlovce – jsou to mimořádně kompaktní digitální fotoaparáty, které vás nezatíží. Mimořádně kompaktní digitální fotoaparáty NEX-5/NEX-3 s krátkým objektivem lze snadno vložit do kapsy u bundy nebo do tašky.

Úžasně snadné použití
Pořízení profesionálních snímků nebylo nikdy jednodušší. Mimořádně kompaktní fotoaparáty NEX-5 a NEX-3 od společnosti Sony disponují novým intuitivním rozhraním s velmi snadnou obsluhou. Nastavení se provádí jen pomocí kolečka Jog Dial™ a zobrazených tlačítek. Na displeji je rovněž dostupný průvodce fotografováním, který přináší praktické tipy, jež pomohou každému bez potíží pořídit lepší snímky.

Snímky profesionální kvality
Nové digitální fotoaparáty NEX-5 a NEX-3 disponují snímačem CMOS Exmor™ APS HD velikosti odpovídající zrcadlovce se 14,2 efektivního megapixelu. Mnohem větší než je u klasických kompaktních fotoaparátů – je klíčem ke kvalitě snímků plných detailů odpovídající digitálním zrcadlovkám, k mimořádně nízké hladině šumu a ke krásným efektům rozostření.

www.sony.cz

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..