Google překladač: English Deutsch

Americká společnost Briggs & Stratton největší světový výrobce vzduchem chlazených benzínových motorů vyrobila ve svém závodě v průmyslové zóně Ostrava – Hrabová jubilejní miliontý motor. Na slavnostním setkání zaměstnanců zhodnotil dosavadní činnost závodu Joseph Wright, Senior Viceprezident výrobní divize takto: „Rozhodnutí vybudovat náš evropský závod právě v Ostravě se ukázalo jako naprosto správné. Děkuji všem zaměstnancům za osobní úsilí, kterým přispěli k úspěšnosti této významné investice.“ Závod v průmyslové zóně Ostrava – Hrabová zahájil výrobu v prosinci 2006 a dodává motory všem významným evropským výrobcům zahradní techniky. V roce 2009 byla výroba závodu rozšířena o montáž sekaček na trávu.

Společnost Briggs & Stratton produkuje celosvětově více než 12 miliónů motorů za rok a zaměstnává přes 7500 lidí. Přítomna je ve více než stovce zemí na 6 kontinentech. Kromě motorů je Briggs & Stratton výrobcem sekaček, sněžných fréz, generátorů, tlakových mycích strojů či strojů pro údržbu parků, golfových hřišť či zahrad. Na českém trhu jsou motory Briggs & Stratton poháněny sekačky většiny světových i evropských výrobců, například HUSQVARNA, MTD, GGP, TORO, AL-KO, VIKING.

Americká společnost Briggs & Stratton je největším světovým výrobcem vzduchem chlazených benzínových motorů určených pro motorové stroje pro venkovní použití. Motory této značky jsou dostupné i na českém trhu, navíc se část sortimentu v ČR dokonce i vyrábí. Firma, která předloni oslavila 100 let své existence, totiž vlastní výrobní závod v Ostravě. Kromě motorů vyrábí společnost v Ostravě i sekačky.

Společnost vyprodukuje ročně více než 12 miliónů motorů a zaměstnává přes 7500 lidí. Přítomna je ve více než stovce zemí na 6 kontinentech. Kromě motorů je Briggs & Stratton výrobcem sekaček, sněžných fréz, generátorů, tlakových mycích strojů či strojů pro údržbu parků, golfových hřišť či zahrad. Na českém trhu jsou motory Briggs & Stratton poháněny např. sekačky většiny světových i evropských výrobců, např. HUSQVARNA, MTD, GGP, TORO, AL-KO, VIKING, které jsou k dostání například v obchodech Mountfield a.s., dealerské síti KIS plus a.s. nebo obchodních řetězcích Bauhaus, Baumax, Globus, Hornbach či OBI.
 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news