Google překladač: English Deutsch
…webový seminář, 17. února 2011

Společnost Cimatron Ltd., poskytovatel integrovaných CAD/CAM řešení pro návrh a výrobu forem, lisovacích a postupových nástrojů a průkopník CAM řešení Micro-Milling pro výrobu velmi malých součástí připravila webový seminář nabízející praktické rady a tipy pro práci při micro-frézování.
V současnosti, více a více průmyslových odvětví jako jsou lékařský průmysl, průmysl PC komponet a optických komponet hledá způsoby, jak efektivně, tedy rychle a co nejlevněji vyrábět velmi malé, ale vysoce přesné součástky a komponenty forem. Tato rostoucí poptávka poskytuje příležitosti výrobcům, kteří jsou schopni splnit požadavky na cenu, jakost a dodací dobu.

CNC micro-frézování jak už název napovídá je obrábění velmi malými nástroji, např. 0,1 mm, což nám umožní vyrábět součásti, u kterých bychom museli dříve volit elektroerozivní obrábění, třískovým obráběním. Toto se jeví jako vhodné řešení pro nástrojárny, které nemají vyjiskřovací stroje. Webový seminář poskytne praktické rady výrobcům a představí obor mikro-frézování jako další možnost pro rozvoj a konkurenceschopnost výroby.

Chcete-li se zaregistrovat na webový seminář, který se uskuteční ve čtvrtek 17. února 2011 od 20:00, přejděte na http://www2.gotomeeting.com/register/335165058.
Registrace je bezplatná.