Google překladač: English Deutsch
Proline Plus

V novém pipetoru Proline Plus spojila společnost Biohit základní funkce tradičního mechanismu Proline s novým nejmodernějším návrhem a technologií pipetovacích přístrojů. Zvláštní důraz byl kladen na bezpečnost, ergonomiku a efektivitu pipetování, stejně jako na vysokou kvalitu zařízení. Oproti běžným přístrojům Biohit Proline má nové zařízení ergonomičtější design, sníženou pipetovací sílu, možnost autoklávování a lepší odolnost vůči UV světlu, stejně jako snazší a rychlejší obsluhu. Proline Plus je mechanické zařízení pro dávkování kapalin (liquid handling) v odolném provedení, vhodné pro všechny typy aplikací.

451.jpg

Nový pipetovací přístroj umožňuje přesné a precizní výsledky s využitím nízké pipetovací síly. Štíhlý krček ejektoru se hodí rovněž pro úzké zkumavky. Nový přístroj Proline Plus lze plně využít pro autoklávování a je odolný vůči UV záření a celé řadě chemikálií. Má snadnou obsluhu a kalibraci bez nutnosti použití speciálních nástrojů a pouze 3-4 části se musí čistit.
Kromě toho jsou tyto nové pipetovací přístroje vybavené vyměnitelnými filtry pro špičky, které poskytují další ochranu před kontaminací, a zlepšují tak kvalitu a bezpečnost pipetování.
Přístroj Proline Plus je nabízen jak v jednokanálovém, tak vícekanálovém provedení, a jednokanálovém provedení s fixním objemem, v objemech od 0,1 mikrolitru po 10 ml. Jako všechny ostatní pipetovací přístroje od společnosti Biohit, je přístroj Proline Plus držitelem certifikátu CE/IVD, a je na něj poskytovaná tříletá záruka.
Nový přístroj Proline Plus bude vystaven na výstavě Medica, v německém Düsseldorfu ve dnech od 14. do 17. listopadu, v hale 2, stánek 2A49
http://www.biohit.com