Google překladač: English Deutsch

traktor_1.jpgOd letošního roku se společnost Manatech stala výhradním dovozcem čelních nakladačů a hydraulických rypadel Lewis. Společnost Lewis je koncentrována na výrobu nakladačů, které jsou určeny pro zahradní, sadařské, viniční a komunální traktory. Agregací čelního nakladače podstatně zvýšíte využití vašeho traktoru. Ideální kombinací čelního nakladače a hydraulického rypadla získáte neocenitelného pomocníka při každodenní práci.

Kompaktní čelní nakladače Lewis je možno agregovat na více jak 50 modelů traktorů. Nosič nářadí umožňuje rychlou výměnu pracovního nářadí. Na výběr je asi 30 druhů nástrojů. Pokud nakladač právě nepoužíváte, odpojíte ho od traktoru během 3 minut a stejně rychle ho připojíte zpět.

Hydraulická rypadla jsou určena k agregaci s malotraktory. Úspěšně se používají i v kombinaci se smykem řízenými nakladači. K dispozici jsou modely s centrálně umístěnou osou otáčení i stroje s bočním posuvem. Pohon je zabezpečen z vnějšího okruhu hydrauliky traktoru, pokud traktor není vybaven hydraulickým čerpadlem, je možné rypadlo pohánět vlastním hydraulickým systémem. Na výběr je více jak 20 druhů různých lopat a drapáků.

Tito kompaktní pomocníci dokáží naložit náklady o nosnosti od 300 do 1100 kg a rypadlo dosáhne do hloubky až 3 m.

V ČR již pracují první stroje a v krátké době budou následovány dalšími.
http://www.manatech.cz/

Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..