Google překladač: English Deutsch

etoinduktivní lineární senzory Společnost dříve specializovaná výhradně na výrobu senzorů dnes nabízí řešení pro celé spektrum automatizačních úloh, jako jsou: senzorová technika, uživatelsky orientované spínací a kontrolní přístroje pro řízení technologických procesů, busstop®, systémová technika pro průmyslové sběrnice. Společnost TURCK vyvíjí a vyrábí zákaznické hybridní obvody a SMD moduly.
Na zcela novém principu pracují magnetoinduktivní lineární senzory typové řady WIM
Senzory s výstupním signálem 4...20 mA nebo 0...10 V jsou kompaktní a necitlivé na stranový pohyb snímacího magnetu. Udávají velice přesně údaje o poloze s reprodukovatelností 0,5%. Také hodnota teplotního driftu 0,09% vyhovuje i přísným aplikačním požadavkům. Tato typová řada senzorů vyplňuje mezeru mezi čistě digitálním měřením a velmi přesnými měřicími systémy.
Se senzory typu WIM je možné jednoduše a cenově výhodně řešit různé aplikace nejen v klasickém strojírenství, např. u upínacích válců, v robotice nebo v manipulačních zařízeních.
Díky osové magnetizaci snímače jsou senzory necitlivé vůči stranovému posuvu snímacího magnetu. Proto lze senzory použít i v dalších aplikacích, ve kterých je používán magnetický snímač polohy, např. při měření hladiny plovákem nebo polohy ventilů. Ve většině aplikací lze využít stávající snímací magnet, což velice zjednodušuje nasazení těchto senzorů.
Magnetoinduktivní lineární senzory jsou k dostání ve třech různých měřicích délkách (30, 70 a 110 mm), se čtyřmi rozdílnými snímacími magnety, robustní mechanikou a bezdotykovým principem měření. Proto mohou být používány univerzálně.
www.turck.cz