Google překladač: English Deutsch

pist1M7000 prodávaná pod značkou ProPen je nejsnadněji přenosná značicí pistole na trhu. Využívá mikroúderovou technologii k nesmazatelnému značení, které může mít podobu textu, loga, časových údajů a dokonce i 2D kódů na součástech, které mohou být těžké a rozměrné, ploché nebo zakřivené – pro jejich přesnou sledovatelnost. M7000 tak nabízí značnou přidanou hodnotu pro průmyslová odvětví, která donedávna měla co dělat s méně praktickými, méně trvanlivými a pomalejšími značicími systémy, jako jsou štítky, inkjetový potisk nebo známky. Petrochemie a plynárenství, lodní stavitelství, železnice, speciální vozidla, obráběcí stroje, elektrotechnika nebo vojenská výzbroj, to je jen několik z průmyslových odvětví, kde M7000 nalezne zvláště výhodné uplatnění.

Jde, kam jdete vy
Na rozdíl od jiných systémů představuje M7000 řešení vše v jednom. Značicí jednotka, řízení a ovládací rozhraní jsou uloženy společně v jediném kompaktním systému. Není potřeba žádné externí PC, software ani klávesnice. Výsledkem je zcela autonomní řešení i snadná přenosnost z místa na místo. Další jedinečnou výhodou M7000 je u pasu upevněný bateriový modul, který dovoluje neomezenou mobilitu.

pist2Bezkonkurenční značicí výkon
Nabídka značkovací hloubky, která je v této třídě zcela ojedinělá, umožňuje M7000 přesně a nesmazatelně označit součásti všech typů a materiály od plastů k nejtvrdším kovům. M7000 se výborně hodí pro značení hrubých i ošetřených povrchů (před pískováním, galvanováním, otryskáváním, aplikacemi nátěrů pro ochranu proti korozi a dalšími operacemi) a zajišťuje úroveň kvality a přesnosti požadované pro značení kódy Data Matrix™. Její velká značicí zóna (80 x 30 mm) vyhovuje pro velké znaky a maximální počet aplikací.

Výjimečný ergonomický design a extrémně snadné ovládání dotykem i značení!
Práce s M7000 představuje opravdové potěšení. Vlastnosti jako nízká hmotnost, ergonomická konstrukce, která významně tlumí vibrace, a nabídka vynikající stability usnadňují s M7000 vytvářet vytváření vysoce kvalitní značení na všech svislých i šikmých površích.

M7000 je také opatřena barevným displejem s intuitivním rozhraním pro snadné značení bez nutnosti programování. Výhody – úspora času a nižší riziko chyb – přinášejí okamžitý užitek. Mnohojazyčný software vyvinutý společností Gravotech, světovým leaderem v oblasti trvanlivých značicích technologií, je jednoduchý, osvědčený a přizpůsobený řešení, které umožňuje importovat a exportovat fonty, loga a značicí soubory.

M7000 je dodávána připravený k použití a – jelikož se dotykové obrazovky stávají součástí každodenního života – nevyžaduje žádný zácvik. M7000 byla vyvinuta ve Francii s použitím kvalitních součástí a kompozitních materiálů odolných proti nárazu a odolává dokonce i nejdrsnějšímu průmyslovému prostředí. V neposlední řadě M7000 nabízí také dobrou hodnotu investice: obsahuje velmi málo opotřebitelných dílů a nevyžaduje žádný spotřební materiál nebo preventivní údržbu; jehly jsou navrženy pro dlouhou životnost a mohou být přeostřeny; a je tu celá řada výhod plynoucích z celosvětové podpory od Gravotechu.

www.propen.com

pist4

Conrad

Kalendář akcí

<<  Leden 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021