Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Laserové svařování plastů v automobilovém průmyslu patří mezi velmi bezpečné, spolehlivé a také hospodárné metody. Německá firma LPKF Laser and Electronics AG, Erlangen, obdržela před nedávnem od společnosti Society of Plastics Engineers, Inc, (SPE) hned dvě prestižní ceny.
 

S hlavní inovační cenou a s třetím místem u optických komponentů jsou vývojoví pracovníci firmy LPKF Laser and Electronics AG velmi spokojeni. Tým z Erlangenu předložil dva návrhy na udělení cen a oba byly akceptovány. Laserové svařování plastů je velmi bezpečné, čisté a hospodárné.
Inovační cena byla udělena za optimální umístění mikrofonu do bezpečnostního pásu. Speciální mikrofon byl zafixovaný přímo na povrchu bezpečnostního pásu – konkrétně u zbrusu nového vozu Audi R Spyder. Výrobce – firma Paragon Finese GmbH - se rozhodla při instalaci mikrofonu právě pro laserovou metodu od firmy LPKF.
V oblasti elektronických optických částí byl třetím místem oceněný výrobek firmy SL Lighting Corporation a to zpětné světlo pro špičkový model Equus automobilky Hyundai. Zpětné světlo se vyrábí specifickým výrobním postupem. Hybridní svařovací systém LPKF TwinWeld kombinuje široce svazkové halogenové záření s laserem pro svařování vysoce kvalitních koncových světel za pomoci světlovodné techniky.

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..