Google překladač: English Deutsch

Společnost ATOZ EVENT, připravuje na letošní 9. listopad třetí ročník fóra LOG-IN věnovaného inovacím, novým projektům a efektivním řešením v logistice. Jeho součástí bude odpolední workshop, VIP společenské setkání logistických odborníků s názvem Logistický Business Mixer a prezentační program LOG-IN ocenění logistických inovací. Akci přivítá pražský Andel´s hotel.

login.jpg

Fórum LOG-IN 2006 je určeno především logistickým odborníkům s rozhodujícími pravomocemi působících v různých sférách průmyslu a obchodu, ale i dalším odborníkům a zájemcům o logistiku. Předpokládaná účast fóra činí 250 - 300 logistických odborníků.
„Fóra LOG-IN se účastníme velmi rádi, s aktivním přístupem a pravidelně. I minulý ročník přinesl nové pohledy na logistiku a logistická řešení. Akce je pro nás vhodnou příležitostí potkat se v příjemném prostředí se svými zákazníky a partnery. Získáváme zde nové kontakty, máme možnost pohovořit s odborníky o praktických zkušenostech a seznámit se realizací logistických projektů v různých oborech. Akce slouží také k podpoře našich marketingových aktivit a k prezentaci řešení řízených skladů s využitím čárových kódů a mobilní počítačové techniky.“uvedl k fóru LOG-IN Petr Šmidlík, key account manager společnosti D.H.S.
Během odpoledního workshopu proběhne celkem 5 přednášek a panelová diskuse. Program nabídne prezentace efektivních logistických projektů ve velkých i menších výrobních a obchodních společnostech. Pro praktickou využitelnost informací byla vybrána forma případových studií. Mluvčími workshopu jsou přední logističtí odborníci českého trhu.
Na odpolední workshop volně naváže VIP večer pro logistické odborníky s názvem Logistický Business Mixer. Pro hosty bude připraven raut, koktejlové bary, zábavně-obchodní program her a soutěží s tombolou. Vyvrcholením večera bude slavnostní vyhlášení vítězů LOG-IN ocenění logistických inovací za rok 2006 a křest druhého vydání odborné publikace „Logistická kniha seznamů“.
Prestižní program LOG-IN ocenění logistických inovací je jediný svého druhu v České republice.
Tento program je určen poskytovatelům logistických služeb a produktů, kteří v časovém období 2005/2006 realizovali konkrétní projekt pro svého klienta či uvedli na trh nový produkt. Do programu lze přihlásit nejen případové studie, ale i nové či inovované produkty a služby. Přihlášené projekty se řadí do kategorií, ze kterých vítěze vybere nezávislá odborná porota.
Vítězové LOG-IN ocenění 2006 budou slavnostně vyhlášeni na Logistickém Business Mixeru, dále je čeká mediální podpora v odborném tisku. Získaná ocenění lze rovněž volně využívat pro marketingové účely.

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news